Разстройство?Какво бих могла да дам?

  • 4 357
  • 44
Здравейте,мили майчета.На нас ни никнат кучешки зъбки и досега не сме имали проблеми с това( като температура,разстройство и т.н).От три дни насам,има разстройтво,тоест един ден има,на следващия е по добре...днес отново е така..Мисля че е от зъбките...Какво бих могла да давам,нормално ли е това при никненето?
Виж целия пост
# 1
Оризова вода,лечебна хумана,картоф,банан.
Виж целия пост
# 2
Можеш да дадеш също чай от шипка, компот от дренки, варен морков, ориз, печена ябълка, сухари...
Виж целия пост
# 3
Давай много вода за да не се дахидратира. Тук има едни прахчета които се разтварят и се дават за да не се дехидратира, незнам как е в БГ.
Виж целия пост
# 4
Давай много вода за да не се дахидратира. Тук има едни прахчета които се разтварят и се дават за да не се дехидратира, незнам как е в БГ.
И тук ги има,но моят син не ги пие,защото на вкус са гаднички.Дано твоето дете ги пие.
Виж целия пост
# 5
аз давах смекта
Виж целия пост
# 6
Хидрасек, Смекта или Ентерол.
Виж целия пост
# 7
Запичащи храни - морков, лечебна хумана, повече чай от шипка, има и едни прахчета, които се разтварят във вода - Хидратин Алфа. Иначе съм давала само Ентерол или Смекта. Сигурна ли си, че е от зъбите? newsm78 Защо все пак не заведеш детето на лекар?
Виж целия пост
# 8
Оризова водичка.
Виж целия пост
# 9
Хидрасект и компот от дренки помагат много, но според мен е най-добре да се консултираш с педиатъра на детето. Никога не бих дала лекарство само по съвет от форума. Винаги се консултирам с педиатъра ни.
Виж целия пост
# 10
Много ни помага Ентерол.  Peace
Виж целия пост
# 11
ОРС на Хипп ,безмлечна оризова каша,банан,ябълка Peace
Виж целия пост
# 12
Хидрасек, Смекта или Ентерол.
  Peace
Виж целия пост
# 13
Оставяш детето малко на диета-лечебна Хумана,оризова водичка,сокчето на ХИПП- ORS200.
И консултация с педиатъра за лекарствата! Peace
Виж целия пост
# 14
Когато лежахме с подобен проблем в инфекциозно детско отделение от завеждаш отделението знам, че най- ефикасни  са прахчетата Ентерол  bowuu Можеш да даваш два пъти по едно прахче  Rolling Eyes Дано всичко се нормализира   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия