Паркирал си като идиот!

  • 14 355
  • 191

Това е новото начинание на един приятел, което искам да споделя с вас.
"Наградете" всяка неправилно спряла кола с "червен картон"! Все пак и пешеходците сме хора и имаме право на гражданска позиция - вярвам, че на всички ни е писнало от коли по тротоарите Peace
Идеята ми хареса, смятам да я разпространя сред всичките си познати и да се включа с ентусиазъм Twisted Evil Повече за кампанията "Като идиот "тук!

П.П. Стикерите са безплатни!
Виж целия пост
# 1
Страхотна идея  Laughing
Виж целия пост
# 2
това ми харесва многоооооооооо!!!! днес ще е забавен ден, вече направих 10 копия и тръгвам!!!
Виж целия пост
# 3
Хаха, а "Като арабин в пустиня" няма ли? Joy За да си поръчам 20-тина за пред моя блок...
Виж целия пост
# 4
Поръчах. Няма такова нахалство да спираш пред входа на жилището, запушвайки видимо спрелите коли ( и въобще незачитайки сложените тебели за забранено спирането/паркирането, защото има гаражна врата) и възпрепятствайки движението от и към входа  Rage

5 ще са ми малко, обаче. Ще поръчам после пак  Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Още един вид профилирана гражданска война в полза на спокойствието на тия, дето не паркират като идиоти, понеже си имат служебни паркинги - пред кметства, министерства, президентство.

Това ще да е верният път - пациенти срещу лекари, учители срещу родители, адвокати срещу клиенти, продавачи срещу купувачи, шофьори срещу пешеходци...

Как пък един стикер "Управлявате като идиоти" никой не лепна на МС - ни сега, ни преди пет, ни преди десет, ни преди повече години.
Виж целия пост
# 6
Ще разкажа от малка една случка! Един чичко беше спрял пред едно кафе и жената не можеше да изкара масите и столовете! Разбира се отиде учтиво и го помоли да премести Мерцедеса си, а той все едно не му се говори накрая жената почна с по висок и груб тон да му говори/ беше изгубила търпение/, той се обърна към нея и каза: Ама не ме занимавай, не знаеш ли ЗАКОНА за Мерцедеса, мога да си спирам където си искам!? Ей този чичко никога няма да го забравя, бързах да отида при тате да му кажа, че може да си спира където иска, а той изпадна в истеричен смях.
Виж целия пост
# 7
надраха ми колата с нещо, докато бях паркирала на паркинг, по всички правила; така че един стикер не ме бърка. И два да ми сложат.
Виж целия пост
# 8
Още един вид профилирана гражданска война в полза на спокойствието на тия, дето не паркират като идиоти, понеже си имат служебни паркинги - пред кметства, министерства, президентство.

Това ще да е верният път - пациенти срещу лекари, учители срещу родители, адвокати срещу клиенти, продавачи срещу купувачи, шофьори срещу пешеходци...

Как пък един стикер "Управлявате като идиоти" никой не лепна на МС - ни сега, ни преди пет, ни преди десет, ни преди повече години.

много точно казано ! smile3501
Виж целия пост
# 9
Още един вид профилирана гражданска война в полза на спокойствието на тия, дето не паркират като идиоти, понеже си имат служебни паркинги - пред кметства, министерства, президентство.

Това ще да е верният път - пациенти срещу лекари, учители срещу родители, адвокати срещу клиенти, продавачи срещу купувачи, шофьори срещу пешеходци...

Как пък един стикер "Управлявате като идиоти" никой не лепна на МС - ни сега, ни преди пет, ни преди десет, ни преди повече години.

много точно казано ! smile3501

Аман от заговори и конспирации.
А идеята със ситкерите е от време оно, тръгна оттук. 
Виж целия пост
# 10
Хич не ми и трябват стикери, синът ми ги подрежда Mr. Green Ако вървим по тротоара и някой се намести напреко, започва да се кара "Хееей, засто си палкилате тука коуата, така е нивъспитано" bambam

И дайте да не се правим всички на преведници, а? На всеки му се е случвало да пракира като идиот. Особено като няма къде да пракираш като не-идиот Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Хм, у наше село паркирането "като идиот" е общоселски спорт, няма връзка с нямането на място. Вчера сутрин се чудих на един, паркирал напряко насред автобусна спирка. Цяла седмица я гледам същата кола, все така спряна и нищо. Не, че не минават постоянно катаджии и полицаи оттам. Пък спирането насред платното, защото някой си трябвало да слезе да си свърши някаква работа е традиция. Тролейбусните шофьори много им се радват на такива и винаги ги приветстват с продължителни клаксони и благодарности, както на майките им, така и на цялата им женска рода. Ама катаджиите са заети да играят на криеница из храстчетата или да слагат скоби на някой нещастен москвич, дръзнал да спре в центъра...
Изкуших се да си поръчам и аз от стикерите, но бързо пресметнах, че такова количество, от каквото имам нужда, те няма да могат да ми осигурят.  Tired
Виж целия пост
# 12
При нас се паркира, като "албански тираджия". Само в момента поне пет коли, паркирани пред блока заслужават да бъдат "наградени".
Виж целия пост
# 13
Супер идея  smile3501
Виж целия пост
# 14
 Поръчах си стикери.Пет ще стигнат за първите пет метра от нашата улица...после още ще трябват,мноого!Но ме е страх да ги лепя,ще си изям боя или най-малкото ще отнеса някоя псувня-не е приятно... Mr. GreenВие как ги лепите,без да има лоши последствия за вас? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия