Нека Господ с нас върви и ДЕКЕМВРИ със здрави бебета да ни дари!

  • 9 499
  • 292

Нашият отбор
01.12.2008
San4es
02.12.2008
iv4e6aralieva
03.12.2008
Invisible, sacura, Каспър (втора бременност), Leny (втора бременност), abel
04.12.2008
ankaa, mama_na_misho  (втора бременност), eternity (втора бременност), shivacheva.1978
05.12.2008
wondergirl, maiski, zuerich, Mila_N (втора бременност), Tedi_Nikolova (втора бременност)
06.12.2008
harem style (втора бременност), засега гост, DIDKA_87, penkova
07.12.2008
k jordanova, plam, daniela jd, denibs
08.12.2008
bubabo, Sun., newradost, roritka, desi jul (трета бременност)
09.12.2008
Poli, nolita
10.12.2008
дани т
11.12.2008
fineti (втора бременност), BIBI SZ, cveti & petyo73
12.12.2008
beborina (втора бременност), mimeto-rz, Илияна Калоян (втора бременност)
13.12.2008
елинор (втора бременност), @->--wild flower (втора бременност)
14.12.2008
Pupinka
15.12.2008
Сасано
16.12.2008
17.12.2008
Mari M, donichka t, Deny`
18.12.2008
desitka^, jelanie (трета бременност), gerri_as
19.12.2008
soufi
20.12.2008
amber (втора бременност), nikolina-pikolina, Karacheviyska
21.12.2008
andreaivano, Elmina, bambi25
22.12.2008
neda.dikova
23.12.2008
Meryl, Steil
24.12.2008
bokita, eses
25.12.2008
Love Revolution, pav111, Чаено момиче (втора бременност), kika (втора бременност), geni23 (втора бременност), mellie
26.12.2008
kabzi
27.12.2008
Zahira@, Славея, Сбъдваща мечти (трета бременност), Вени (втора бременност)
28.12.2008
shark, Eqisihora, sunkaa
29.12.2008
pipi fifi
30.12.2008
Nenna, Adi75 (втора бременност), anhelito, мимина (втора бременност), silvanka
31.12.2008
Бръм, yoyoana, Dani_cat, barboran4e, Aнели


Бремелинки с все още неопределен термин:
alek sandra (втора бременност), petia ta, zor4eto, Jojobba, marinex, stasi76 (втора бременност), liliiv, lilitka2, latka, 
DeeDee76, summer beauty, gerines, cveta, hipi, Ванина-, alex og97, radka 74, bebe to, rrhh, maya1982, bebenceto, доня КОПРИВА


Скъпи мами, моля изпращайте снимките си на мейла на Zahira@, за да бъдат качени в албумчето.


Полезно за четене и разглеждане
Калкулатор-бременност
Как изглежда бебето в момента
Подробно описание на плода през цялата бременност
Размери на бебето по седмици
3D календар на бременността
Какво поема здравната каса
Витамини и бременност
Календар на бременността по седмици
Ръководство за успешна бременност
Бременност и повръщане
Депресията при бременните
Бременност и кръвно налягане
Съвети за добър сън
Бременност и домашните любимци
Здравословното хранене по време на бременност
Ползата на организма от плодове и зеленчуци
Можем ли да контролираме теглото си?
Калкулатор на килограмите през бременността
Ние чакаме бебе - Дневник-календар
Биология на вътреутробното развитие
Развитие на сетивата при бебето
Видове ултразвукови изследвания
Пренатална диагностика
Фетална морфология
Биохимичен скрининг


Гимнастика за бременни


Старите ни темички


Предложения за нови теми
"Навън горещо стана вече, а в нас расте си декемрийското човече" по идея на Mila_N
"През ДЕКЕМВРИ на ръце с най-красивото дете!"   по идея на дани.т
"Макар ДЕКЕМВРИ за другите да е далече, кроим ний планове за малкото човече." по идея на Karacheviyska
"ДЕКЕМВРИ може и да е далече, но чакаме го с нетърпение вече!" по идея на Karacheviyska
"ДЕКЕМВРИ може и да е далече, но чакаме го с появата на малкото човече!" по идея на Karacheviyska
"ДЕКЕМВРИйската тайфа расте, в нас живее мъничко дете!" по идея на Чаено момиче
"Балони, песни и дъга радват ДЕКЕМВРИЙката сега!" по идея на Чаено момиче
"Хайде през ДЕКЕМВРИ идвай малко бебче, че мама е нетърпелива вече!" по идея на Didi*
"Господи, ДЕКЕМВРИ с бебче ни дари и с усмивки озари!" по идея на Didi*




Виж целия пост
# 1
Айде аз първа  Peace
Виж целия пост
# 2
Да се запиша и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Вие за шетане нямате ли  smile3506
Виж целия пост
# 4
И аз да се запиша.Няма какво ново да напиша.Освен отново да се оплача от безсънието:)
Виж целия пост
# 5
 newsm30Сладурска тема! newsm30

Има ли някой, който не иска да знае пола на бебето? Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Aйде и аз в новата темичка,както винаги е страхотна.
Цитат
Има ли някой, който не иска да знае пола на бебето?
Мисля ,че няма да има такива.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И на мен ми е интересно - имам една приятелка, и с двете си бременности не искаше да знае пола на бебчо докрай.. освен това не искаше да купува нищо преди важдането, не било на хубаво   #Crazy newsm78  съответно след раждането таткото търчеше да купува дрешки, бебешко креватче, памперси, количка и какво ли още не вместо да се радва на новороденото сладурче. Направо бяха луднали.
Не зная суеверие ли е, какво е.. но ги хвърли в такъв филм..  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз само искам да ми е живо и здраво, какво ще е нямам претенции.Таткото държи да е  младеж да го води за риба и на футбол.На мен ми се ще момиченце да му купувам роклички , ластичета и фиби.Ама и двамата искаме всичко да е наред.Помислете колко ще е яко да разберем в деня на раждането пола
Виж целия пост
# 9
Моят любим имаше мераци да узнаем пола на бебчо в деня на раждането, а като отидох на преглед за установяване на бременността, първия му въпрос беше "Момче или момиче?"  hahaha  Joy
Йойоана, страхотна темичка за пореден път  Hug

Мацки, какво правите при главоболие?  newsm78
Виж целия пост
# 10
И аз искам мома,ама така както усещам май няма да е-просто инстинкт.Дано се бъркам.

Анели малко се стреснах от това което дискутирахме.Май ще се наложи да кажа на доки за пролактина ми.
Виж целия пост
# 11
И аз искам мома,ама така както усещам май няма да е-просто инстинкт.Дано се бъркам.

Анели малко се стреснах от това което дискутирахме.Май ще се наложи да кажа на доки за пролактина ми.

Задължително миличка , най -добре пусни пролактин да видиш в какви стойности е и ако трябва да пиеш нещо.Но недей на гинеколог,а на ендокринолог.Те се занимават с тези неща. НЕ е страшно да имаш аденом, но те много често водят до спонтанни аборти поради високия пролактин.ЩЕ стискам палци всичко да наред, и да задържим бебоците

Shark, аз просто чакам да ми мине глвоболието
Виж целия пост
# 12
Привет и от мен Simple Smile
Единствено мога да се похваля че си пуснах изследванията - резултатите излязоха но още не ги е гледал лекар и съм решила да не се ровя много за стойностите който за 2-3 неща са ми с единици над или под нормата.
Иначе за рождения ми ден колегите ми подариха серията на Мустела - 3-4 неща Simple Smile Много се зарадвах - толкова пари със сигурност нямаше да отделя но сега ще се мажа на воля Simple Smile)

За главоболие пия парацетамол - мисля че с парацетамола няма проблем,,, да чукна на дърво мигрената ме хвана само един път до сега от както съм бременна - парацетамола не е много ефикасен при нея но за обикновено главоболие помага
Лягам пред ТВ Simple Smile днес почивка и чистене - утре учене
Виж целия пост
# 13
Здравейте!  Grinning Аз сънувах,че пак ще имам момиченце и такова е предчувствието ми от момента в който видях положителния тест за бременност!  Wink Нашия тати иска момченце,защото така щял да има всичко в този живот - и принцеса и юнак!  Wink Но преди всичко,разбира се,и двама се молим да е здравичко!  Peace
Аз също имам главоболие,но слабичко и нищо не пия...предполагам,че е от Дуфастона и се надявам,че като го спра ще ми мине и главоболието!  ooooh!
Приятна съботна вечер на всички!  Hug
Виж целия пост
# 14
Здравейте сладурки  Hug

Йоана  Hug

Цял ден съм с ужасно главоболие и не смея да пия нищо  ooooh!
Кантара се е преместил още +1 кг.  Embarassed ама какво да се прави радвам се че качвам всъщност поне така се успокоявам че всичко е наред  Praynig

Радвам се на всички с добри новини Party Hug, моля се все така да е занапред  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия