Празнициртрадиции и обичаи!

  • 1 388
  • 25
Спазваме ли ги? Hug
Виж целия пост
# 1
Да. Не. Зависи.
Виж целия пост
# 2
Разбира се  Peace
Виж целия пост
# 3
Зависи.Обичам да празнувам празниците Коледа,Възкресение Христово,Прошки и именните и рожденните дни също.но например аз не съм спазила обичая когато детето стане на 40 дни да се води на три къщи .Например също така нямам брак с мъжа когото живея и не спазвам обичаите произтичащи от сватбата.Но уважавам кръстницата на децата си и на всеки Великден и ходя на гости да разменяме козунаци.Та не знам спазвам ли ги или не?
Виж целия пост
# 4
Спазваме , но не всички.
Виж целия пост
# 5
Има празници, които уважавам и спазвам - това са Бъдни Вечер, Коледа, Великден, Никулден, именните дни.
Традициите и обичаите обаче нито са ми известни, нито спазвам някои от тях. Е, с изключение на питата за 40-тия ден (но с доста интерпретация).
Виж целия пост
# 6
Празнициртрадиции - ей тия ги спазвам особено акуратно.
Виж целия пост
# 7
Празнуваме Коледа, Великден, Никулден ...
Обичаи като 40 дена не се ходи при бебе, правене на пита, традиции като какво се прави на сватбата и разни други лиготии са ми не само неприятни, а и смешни.
Виж целия пост
# 8
Не и не ми липсват.Работата ми е такава,че когато хората празнуват,аз работя и след работа хич не ми е до празници.Искам само да си почивам,намразила съм ги с годините.

П.П.Празнициртрадиции,тази нова дума ми хареса Wink
Виж целия пост
# 9
Не и не ми липсват.Работата ми е такава,че когато хората празнуват,аз работя и след работа хич не ми е до празници.Искам само да си почивам,намразила съм ги с годините.

П.П.Празнициртрадиции,тази нова дума ми хареса Wink
И аз така. Хич не обичам тези всенародни празници и задължителното им празнуване.
Предпочитам да си създавам мои.
Виж целия пост
# 10
Обичам да празнувам, даже се опитвам да спазвам старите традиции. Така ми е много по- забавно, само като си представя как е било в миналото...
 Естествено знам само по- големите празници.
Виж целия пост
# 11

Не ги спазваме  Hug
Виж целия пост
# 12
Гледаме да ги спазваме.Особено Коледните и Великденските.
Виж целия пост
# 13

Аз откъде да знам дали ги спазвате! newsm78
Виж целия пост
# 14
Много малко от тях спазваме-Коледа, Великден...толкоз! Crossing Arms
Мразя обичаят, свързан с "Прошката"...много ми е остарял, глупав, безсмислен!Не давам и не искам прошка на деня, за което получавам ежегодно много укори, разбира се Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия