Повръщане и бременност

  • 5 942
  • 23
Моля , кажете ми какво да правя.В4-ия месец съм, а продължавам да повъщам.Почти нищо не мога да хапна.Тревожното е , че и с килограмите тръгнах назад.Вместо да качвам-свалям.Притеснявам се за бебето.Някой имал ли е подобен проблем и какво е правил?Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
E, как можеш да се притесняваш за бебето..Не си ли чувала, че някои повръщат и цяла бременност...

Много те окуражих и аз...
Виж целия пост
# 2
Аз също много повръщах,лежех с дни на леглото и всякакви миризми ме дразнеха.Пиех вода със захар и лимон,много ми помагаше,а лекарят ми беше изписал деган.Мисля,че трябва да отидеш на лекър и той да прецени.Само се пази да не се обезводниш,ако трябва да те подсилят с някоя система.Отиди на лекар и пиши.Късмет
Виж целия пост
# 3

Аз мисля, че лекар е по-добрия вариант  bowuu
Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302012.0
Виж целия пост
# 5
Аз повръщах почти до 4тия месец, но само сутрин. Майка ми ме посъветва всяка сутрин преди ставане още в леглото да изяждам по една солена бисквита, това като че ли ми помагаше.
Но някои хора повръщат до края на бременността си ( надявам се ти да не си от тях). Като бях бременна лежах доста време в Патологията на Шейново, и имаше такива които бяха на системи точно заради такова непрекъснато повръщане.
Виж целия пост
# 6
Благодаря , момичета. Още в понеделник ще се посъветвам с лекаря си. Задължителната консултация е чак  в края на месеца.Няма да чакам . Аз съм в болнични и лежа в къщи.имах малко проблеми и за това, ама сега вече всичко е добре , само където нищо не мога да ям.
Виж целия пост
# 7
Няма да те зарадвам, да знаеш! Имам 2 деца и с двете повръщах от двете лентички до клизмата в болницата.
Голяма радост беше, ако успеех да стигна до мивката. Ако не-поне да уцеля теракота. Ама знаеш ли какви чисти пътеки имах тогава. И как няма като на 2-3 дни и хоп-пране.  Laughing
За килограмите не се притеснявай.
Виж целия пост
# 8
Бях така до края и в болница лежах, деганът не помогна. Справях се  с много усилия-ядях  само това , което ми се ядеше (почти едно и също за цялата бременност), по малко и задължително разходка на обществено място след хранене. Важното е да се следи бебето, да се чувстваш добре и изследванията да са ти наред. Специално за повръщането и отслабването търсят т. нар. кето тела в урината. Не трябва да ги има. Ако ги има лекарите ще преценят как да те лекуват-при мен беше със системи глюкоза, витамини и лекарства. Казаха, че са признак за обезводняване, но всъщност се образуват при засилено разграждане на мастна тъкан. Не се притеснявай щом сега си почнала да сваляш кг, но задължително Naughty иди на лекар и гледай максимално да се бориш с повръщането. Мисли за бебчето Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз не съм имала този проблем,но да дам информация.....майка ми е повръщала дори в предродилна зала
Виж целия пост
# 10
всичко ще се оправи,бебето си е добре...и килограми ще качваш-има време Wink
Виж целия пост
# 11
Сега с близнаците имах страшно повръщане- отслабнах,обезводних се. Спасиха ме хапчетата Магне В6- сутрин и вечер по 2.
Виж целия пост
# 12
Дано се оправиш скоро и остатъка от бременността ти да мине леко и без никакви проблеми  Hug
Виж целия пост
# 13
Само ще добавя, дано бързо отмине този период и от там на татък най-леката бременност Hug
Виж целия пост
# 14
Миличка, за съжаление, моят пример няма да те окуражи. От началото до края на бременността си повръщах постоянно. Половин час преди да тръгна за болницата се изповядах за последно. Но пък след като родих всичко мина и замина. А и имах периоди, в които повръщането намаляваше. В началото и аз губех кг, но пък после ги наваксах и даже доста повечко, отколкото би трябвало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия