Как подсушавате косата на бебетата си?

  • 3 447
  • 82
Въпреки, че е малка дъщеря ми вече започва да отглежда гъста коса, като моята и на мъжа ми. До сега след къпане успявахме да я подсушим само с хавлия, вече си има отделна кърпа за косата. Обаче вече не е достатъчно ефективно и косата и остава влажна. Как да я суша, може ли със сешоар и трябва ли да е някакъв специален, като се има предвид, че е на 4 месеца и половина?
Виж целия пост
# 1
Моята се роди с мноооого коса. Като беше съвсем малка, подсушавах по-дълго с тензух и после я увивах със сух тензух, докато съвсем изсъхне.

Мисля, че вече можеш лекичко да подсушаваш със сешоар, няма проблем.
Виж целия пост
# 2
На тази възраст сешоар не съм ползвала  Naughty Много по-късно започнах.
Виж целия пост
# 3
Не знам, нашата си изсъхва от само себе си baby_neutral
Няма ли да се стресне бебето от сешоара и топлата струя на голо.
Чувала съм за коликите, че се обдухва от далече със сешоар но през дрехите.
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми се роди с гъста и дълга коса, но все още не съм я подсушавала със сешоар, макар че много обича да го пускам на топла струя срещу нея. Подсушавам й косата с хавлиена кърпа.
Виж целия пост
# 5
Аз използвам сешоара през зимата,защото веднага след къпане си лягат,а спим на отворен прозорец
и на по-хладно.Нищо им няма на косите на децата,засега. Laughing
Виж целия пост
# 6
Подсушавам само с кърпа, сешоар не съм ползвала досега и не мисля да ползвам скоро. Косата й изсъхва сравнително бързо.
Виж целия пост
# 7
С хавлия сега и със сешоар зимата .
Виж целия пост
# 8
Внимавай със сешоара, щото може и да се изплаши от него...
...иначе не виждам проблем да го използваш... Peace
Виж целия пост
# 9
Аз я подсушавам само с кърпа Peace
Виж целия пост
# 10
 И аз подсушавам косата на дъщеря ми само с кърпа.Не ми се ще да ползвам сешоар все още.
Виж целия пост
# 11
Само с кърпа подсушавам косичката на сина си,но и това не му харесва.Представям си ако почна да бръмча със сешоар,както му се доспива след баня.....
Виж целия пост
# 12
На Крис косата я подстригваме редовно и няма нужда от сешоар.
Но ти може да пробваш,стига да не я е страх от шума. Peace
Виж целия пост
# 13
Когато бяха бебета само с кърпа.От скоро на дъщеря със сешоар,защото е с дълга коса,и само зимата (но не съм привърженичка),защото ме е страх да не изстине.
Виж целия пост
# 14
Лятото няма нужда да подсушаваш с сешоар тя ще си изсъхне сама косичката й
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия