ТЕН за 1минута!

  • 9 142
  • 33
Бях поканена на промоция на тенът чудо Rolling EyesТака и не отидох, но ето каква беше презентацията:
Пазарът на продукти за тен без слънце се развива с бързи темпове през последните няколко години.  Все повече компании отправят оферти за тен без слънце, независимо дали е автоматичен спрей за тен, въздушен пистолет или лосиони за тен. Калифорния тен Сънлес е най-продаваната марка в света за придобиване на бронзов тен без слънце – зад нейния успех стои 12 годишен опит, високо качество на продуктите, иновативни решения съобразно потребностите на клиентите, допълнителна грижа за кожата чрез специализирана серия козметика за запазване на тена, признание и широка популярност сред много холивудски звезди.   

Калифорния Тен Сънлес си е поставила задачата да осигури най-широката гама от първокласни системи за тен без слънце (чрез най-модерните спрей технологии в Света), достъпни за салоните с въведени иновативни планове за плащане с нисък риск.  През 2005 г. на пазара беше пуснат нов автоматичен спрей уред, който няма равен на себе си. Калифорния Тен – спрей тен гарантира безупречен естествен външен вид с равномерен тен за по-малко от 10 секунди, без да е необходимо да се избърсва с кърпа течността и без ужасния оранжев блясък, свързван с други марки продукти за тен.

Как действа?
Феноменалната скорост и гладкото нанасяне на Калифорния Тен – спрей тен се дължат на патентованата система с атомизираща и поляризираща технология, гарантираща разтвор за самостоятелно придобиване на тен, който се разстила по цялото тяло. Разтворът се поляризира преди да премине през четирите атомизиращи дюзи и се превръща в пара, с качества на малки синхронизирани носени от въздуха магнитчета, които се привличат от собственото магнитно поле на тялото и то получава микро заряд от електростатична енергия. Това означава, че никоя част от тялото не може да се пръска по два пъти, поради което се получава идеално равномерно покритие. Още повече, атомизираните частици са достатъчно микроскопични, за да се абсорбира в най-дълбоките слоеве на кожата, което създава цвят, който е по-дълготраен, отколкото други автоматични уреди.

Какво съдържа разтворът?
Калифорния Тен е известен със своя естествен цвят и ново-създаден разтвор, използван във всеки уред Калифорния Тен – спрей тен и е най-естественият цвят.  Има уникалната съставка DHA Bronzextend™ комплекс. Този мощен разтвор за самостоятелно нанасяне на тен е предназначен за по-бързо нанасяне на тен (в рамките само на два часа) и по-дълго задържа цвета (до 10 дни). Разтворът

Калифорния Тен също съдържа бронзов оцветител за мигновено оцветяване, използващ естествено извлечени карамелни оцветители, за да сте сигурни, че ще избегнете неприятния оранжев блясък. Съдържа и мощни анти-оксиданти и овлажнители, с екстракт от Алое, Витамин E и Лутеин, не съдържа алкохол, и така няма да изсушава и да дразни кожата.

Как се използва уредът?
Калифорния Тен – спрей тен се използва по много лесен начин. Уредът се управлява с гласови указания, стъпка по стъпка. Времето за нанасяне на спрей е по-малко от 10 секунди и понеже спреят е във вид на пара, няма опасност мокър разтвор да потече по тялото и потенциално да се появят линии. Всяка влага, която остава по кожата се изсушава с автоматичен сешоар, което означава че целият сеанс трае по-малко от 60 секунди, и можете веднага да се облечете. Има избор от 3 нива за почерняване – в зависимост от височината и теглото на потребителя. А за хора, които не обичат затворените пространства Калифорния Тен – спрей тен е напълно отворен уред.   
Има и приложени снимки от презентацията. Услугата се предлага в салони Атама, ако някоя мама ги посещава може да ни осветли каква е цената на туй чудо! Grinning 
Виж целия пост
# 1
Услугата се предлага в салони Атама, ако някоя мама ги посещава може да ни осветли каква е цената на туй чудо! Grinning 



Със сигурност няма да е zа простосмъртни  Crazy
Виж целия пост
# 2
Много бих искала и аз да знам цената  newsm78

П.П. Сетих се за една серия на "Приятели"  Joy
Виж целия пост
# 3
С удоволствие бих го пробвала,ама сигурно струва майка си и баща си newsm78...
Виж целия пост
# 4
Кикики, аз се сетих за онзи епизод на "Приятели", където един от героите 'хващаше тен' точно с такова чудо... сещате ли се? Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Звучи страхотно! И е точно за хора като мен, които не обичат да се пържат, а завиждат на всички с бронзов тен. Вероярно обаче, съвсем няма да е на цена, като за мен Sad!
Виж целия пост
# 6
Щом Атама го лансира значи ще е добро и на добра цена. smile3521Няма да е ефтино и няма да е за простосмъртни. Thinking
Виж целия пост
# 7
Zdraveite! Vlezte v stranicata na www.atamabg.com tam ima interesni ne6ta
Виж целия пост
# 8

П.П. Сетих се за една серия на "Приятели"  Joy
Е на тази серия направо се на......х от смях rotfImao rotfImbo smile3532 rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 9
Аз да ви кажа чак такъв интерес не проявих към туй чудо, ама реших да ви информирам и сега, като гледам че сте заинтересували ще взема да им звънна да ги питам утре и ще ви осведомя до край. То всичко пишеше +снимки, само за цената не ставаше реч никъде newsm78
А, таз серия на "Приятели" и аз си я спомням Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Като сме отворили дума за тена да ви кажа как се потресох вчера от моята съседка (ама нейният беше естествен от слънце, а не от автобронзант) Shocked:

Та значи излизаме ние с детето в една от паузите без дъжд и в асансьора пътуваме с мацката, с която живеем врата срещу врата (между другото като се нанесоха те срещу нас миналата година се оказа, че сме били в едно училище, ама тя е 3 години по-голяма от мен, но се помним де). Съседката е много готина мадама, ама малко предизвикателно се облича, та гледам аз половината й гърди навън. То хубаво, но като се вгледа човек отблизо вижда как с шоколодовия й тен (били за няколко дни на море с мъжа й) кожата изглежда подчертано повехнала, сбръчкана и суха. Sick Същото се отнася и за лицето. Rolling Eyes А стриите на гърдите още повече личаха.  #CrazyНаправо се уплаших и се замислих как наистина ще излезне вярно това, че слънцето е огромен враг на кожата и да ви кажа се зарадвах, че от години изобщо не излагам лицето си на слънце, а може би и тялото си не трябва да излагам  ooooh!

Може би тези автобронзанти са по-добър вариант, не знам. Разбира се има и евтини и скъпи. Аз лично съм виждала доста евтина Нивеа, но досега не съм ползвала такова нещо.
Виж целия пост
# 11
Е , и аз искам да опитам този светкавичен тем ама май ще стане нещо като епилацията :"  дали да е фото или лазерна , на сега пък нямам пари  , я по добре другия сезон  Mr. Green ! И така  времето си тече ли тече.......... а аз си бръмча с епилатора който вече го ненавиждам !

А този тен сигурно ще го пробвам като стана пенсионерка и ми платят няколко заплати на веднъж newsm47, тогава ще съм най лъскавата баба !
Виж целия пост
# 12
Аз от известно време гледам тук по аптеките хапчета за тен Shocked

И вчера се разтърсих в нета и се оказа, че това са някакви витаминки и други подобни, които се приемат известно време преди излагането на слънце- примерно около седмица, и ти помагат по-бързо да придобиеш тен.
Като в същото време ти запазват кожата еластична и хубава Flutter
Виж целия пост
# 13
Хехе! И аз се сетих за Рос от "Приятели"! Много смешна серия беше!
Но иначе ми е много интересно и бих искала да опитам - много се харесвам с тен, а не знам как ще почернявам вече - с това слънце, което от година на година става все по-вредно!
Като се сетя как преди 7-8 години със съквартирантката ми се излежавахме на плажа от 9 сутринта до 5 следобед (цял работен ден!) и нищо - почернявахме си перфектно, без дори да изгорим... А сега - за 1 час на слънце и лицето ми става на петна! #Cussing out
Виж целия пост
# 14
Аз от известно време гледам тук по аптеките хапчета за тен Shocked

И вчера се разтърсих в нета и се оказа, че това са някакви витаминки и други подобни, които се приемат известно време преди излагането на слънце- примерно около седмица, и ти помагат по-бързо да придобиеш тен.
Като в същото време ти запазват кожата еластична и хубава Flutter


За първи път чувам за такова нещо. Как се казват и има ли ги в Б-я?
Къде е това "тук"?  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия