помощ

  • 994
  • 6
здравейте имам голям проблем с лицето и се надявам да получа добри съвети лицето ми много бързо се зачервява реагира на студ топло и бузите ми стават розаво-червеникави направо като петна     ходих на лекар и ми изписаха хапчета аериус и мехлем който го приго Embarassed Embarassed Embarassed Blushтвиха в аптеката но всичко без резултат      може би е генетично защото и майка е така  нямам друг проблем дори пъпки нямам моля някой ако има същия проблем да ми пише благодаря!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 1
А проблемът ти има ли си конкретно име?. След като си ходила на лекар, трябва да има диагноза
Виж целия пост
# 2
ne mi kazaha diagnoza:(
Виж целия пост
# 3
Ами не знам какво да ти кажа. След като не е поставил диагноза самият лекар, как бихме могли пък ние да ти препоръчаме нещо. Ако има някой специалист, който преглежда страниците ни, може той да се включи и да ти отговори, но аз специално не се наемам
Виж целия пост
# 4
Преди години имах подобен проблем. Много съм бяла и зимно време лицето ми ставаше на големи червени петна когато вляза от студено на топло. Не знам дали при теб е точно такова. Казаха ми, че е студова алергия. Затова не е добре зимно време да се ползват хидратантни кремове. От няколко години ползвам един фон дьо тен, който не само действа изцяло подобряващо на състоянието на кожата на лицето ми, но и през зимата престанаха тези петна.
Виж целия пост
# 5
Преди години имах подобен проблем. Много съм бяла и зимно време лицето ми ставаше на големи червени петна когато вляза от студено на топло. Не знам дали при теб е точно такова. Казаха ми, че е студова алергия. Затова не е добре зимно време да се ползват хидратантни кремове. От няколко години ползвам един фон дьо тен, който не само действа изцяло подобряващо на състоянието на кожата на лицето ми, но и през зимата престанаха тези петна.
i pri men e sashtoto na 20 god si  a ti???  kakav krem polzvash sega?
Виж целия пост
# 6
i pri men e sashtoto na 20 god si  a ti???  kakav krem polzvash sega?
Аз съм на доста повече от теб Simple Smile Ползвах дълго време само вечер, след почистване на лицето, крем Медико идеал по съвет на дерматоложка, като трябваше да го втривам добре с лек масаж. Иначе ползвам различни кремове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия