имате ли отзиви за новия РАЙД?

  • 4 688
  • 32
питам ви за новия райд, който го рекламират по телевизията? който е с някакъв пясък вътре. гледах го в била - 7,8 лева. дали става да се пуска в стая с дете на година и половина? уж сме на висок етаж, с мрежи против комари по прозорците, но има комари и вече ми писна да ни ядат всяка нощ  #Cussing out
Виж целия пост
# 1
записвам се да следя
Виж целия пост
# 2
За машинката която е за мухи и комари ли?
Имам я от 20 ина дни взех я за 7 лв с един пълнител който пише,че е за 10 дни а след това си купувап отделно пълнител за по 4,20 поне тук е толкова!За сега не  съм видяла комар или муха  Crazy
Виж целия пост
# 3
А за деца на половин годинка дали става?
Никъде по нормалните магазини не намирам преносимото устройство на Чико, така че се записвам да следя темата.
Виж целия пост
# 4
аз съм тази година с на чико устройството с течност и съм много доволна Peace пише на нея ,че е за след 2г. -не се проветрява
Виж целия пост
# 5
димяни, спите ли с включения райд с детенцето в стаята?
Виж целия пост
# 6
А мен ме интересува дали на опаковката пише нещо и за бременните? Защото имам спомен, че на някой от продуктите на Райд имаше подобна забележка (в см. да не се използва). А вече дойде времето да се зарежддаме с препарати, че ние сме близо до река и при нас комари бол.
Виж целия пост
# 7
Адена,да но само ако имам отвеорен прозорец Peace
Миналата година педи ми каза,че няма проблем ако е отворено Peace
От Чико не съм доволна грам Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Здравейте на всички,в момента съм бременна в 16 г.с . и като дойде времето за комарите се замислих какво ще правя.Ползвах миналата година таблетки ,но дори и на отворен прозорец си миришеше в стаята,затова след като видях новия модел на Райд отидох и си го закупих -ползвам го от 3-4 дни,но не мирише(ползвам го задължително на отворен прозорец или врата) и на кутията не пише,че е противопоказно за бременни или за деца.  Wink
Виж целия пост
# 9
аз пускам обикновен  РАЙД , но на отворен прозорец  Peace 
Виж целия пост
# 10
Ние още миналато лято, когато бебка беше новородена си включвахме райд. Аптекара каза, че няма проблем и бил безвреден. Продължаваме и това лято. Peace
Виж целия пост
# 11
и аз имам обикновения Райд и миналото лято си бяй рахат без гадинките  Peace щом не пречи на бебоците още утре го вадя
Виж целия пост
# 12
имам го от една седмица, и съм доволна няма комари, аз го купих за 8.30 с един пълнител.
Виж целия пост
# 13
Кое е за предпочитане? Райд или Чико, когато в стаята спи бебе или малко дете?
Виж целия пост
# 14
най - накрая купих райд, след като снощи  имахме няколко комара на гости и цяла нощ ги гонихме неуспешно. резултатът - аз съм с 8 пъпки, малката има само 3. забучила съм го в контакта, надявам се да не се изтровим Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия