Имахте ли проблем с кутии с формула за бебе по летищата?

  • 1 097
  • 13
Здравейте момичета,имам едно въпросче.Малко съм притеснена.Пътуваме сега в сряда за Бг.За беба мисля да взема АМ в дозатора,той е с 3 дози,но искам да взема и 1 кутия цяла от 900 гр.в багажа неотпечатана да имам на първо време в Бг докато решим какво АМ ще пием,ние сме само на соя.И в ръчния мисля да взема една малка кутия от 400 гр. Нали сме презокеански полет ,знам ли ако има нещо закъснения и т.н да сме запасени с мляко.Та въпроса ми е
Ще ми направят ли проблем с толкова мляко,да не вземат да ми ровят в кутиите с мляко да търсят там било наркотици или други глупости,а за тази дето ще е в багажа да не вземат да ми раровят куфара  пак да търсят разни неща в кутията.Как мислите,дайте съвет как да нося формулата,къде да я сложа?Аз нали живея в Лат.Американска страна,от тук се изнасят много наркотици към Европа.Нормално е да рушкат,но пък ако ми ровят в млякото на беба,ще трябва да го хвърлям после,то няма да става.Ох,кажете ,някой ако е минал през това или някоя идея.
Виж целия пост
# 1
По летищата май използват кучета да надушват наркотици.
Ако не пренасяш наркотици, няма да имаш проблем, кучето няма да реагира на дрога.
Сама ли ще пътуваш?
Попитай на летището и се информирай какво да направиш, запиши името на служителя, който ти е дал информация, та ако стане нещо, ще кажеш, че еди-кой си ти е казал така.
Летищните власти може да са всякакви, но няма да оставят бебето гладно, я.
Виж целия пост
# 2
Няма да съм сама,цялото фемили сме,мъжо аз и двте деца.Така ще направя ,ще се обадя аз на летището да питам дали да мъкна в ръчния или може и в багажа.Притеснявам се да не ми разровят куфарите не тук,щото аз тук ще кажа ,че има кутия с мляко,ами по Франкфурт и в София.На майка ми март месец така й бяха ровили в багажа,дори си хапнали от шоколадовите бонбони и оставили хартийките в куфара.Всичко й беше разбъркано.Слава Богу нямаше откраднато,но все пак е неприятно,да знаеш,че непознати са ти ровили в нещата.Благодаря ти за отговора.
Виж целия пост
# 3
На майка ми март месец така й бяха ровили в багажа,дори си хапнали от шоколадовите бонбони и оставили хартийките в куфара.Всичко й беше разбъркано.

митничарите и те душа носят, прияли им се бонбонки  Crazy

според мен можеш да вземеш кутията в ръчният багаж, и не се тревожи хиляди хора на ден пътуват с кутии бебешка храна!

на мен само веднъж ми бяха отваряли куфарите американски митничари и ми оставили брошурка" Вашият багаж беше проверен и тн но поне разбрах защо е ровичкано, мисля си защото имах много двд (всички сезони на "Приятели " и " Сексът и градът "  Wink ) и са искали да видят дали са оригинални  Thinking
Виж целия пост
# 4
Не, няма да имаш проблеми - даже ти препоръчвам, ако имате място да си вземеш АМ за целия престой, защото смяната е доста трудна. И ние така бяхме взели няколко кутии и след като свършиха купихме НАН в България, понеже уж беше и то на Нестле (ползваме Good Start), но на сина ми му трябваха няколко дена да свикне с новия вкус.
П.С. Не мисля, че ще ровят в млякото, защото то е запечатано.
Виж целия пост
# 5
Сложи си АМ-а в багажа, не мисля, че е нужно да го слагаш в ръчния багаж. Точно във Венецуела ми обясниха как никак не е добре, детските храни в алуминиева опаковка да минават през металните детектори. Едва ли някой ще отвори АМ кутия в багажа ти.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за отговорите,ще сложа в багажа една голяма и една малка кутия в ръчния.Пък да видим,дай Боже да не ми ровят.
Не, няма да имаш проблеми - даже ти препоръчвам, ако имате място да си вземеш АМ за целия престой, защото смяната е доста трудна.

Ние се прибираме за 2 месеца,няма да мога да взема толкова АМ Wink

Поздрави.
Виж целия пост
# 7
Мишонка, когато си ходихме преди 2 месеца,  носих 1 цяла кутия АМ и дозатор в ръчния и още 3 кутии в големия куфар- никакви проблеми! Имахме общо 4 полета. Щом  е за бебето, според мен няма да имаш проблеми. Аз дори минавах по-лесно контролите.
Сега през лятото обаче ще си ходим за повече време, около 2 месеца и аз не знам как да нося АМ и други храни, които ми трябват за толкова дълго време  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Когато ние пътувахме бях заредила раницата от ръчният багаж с чай, сок, пюрета (няколко) и кутия с мляко за презокеанският полет.
Единственно ме накараха да отворя всичко и да си хапна от пюретата и пия от чая и сока. За млякото проблеми не е имало.
Аз също носех 1 кутия и в куфара.
Виж целия пост
# 9

Единственно ме накараха да отворя всичко и да си хапна от пюретата и пия от чая и сока. За млякото проблеми не е имало.
Мале какви идиоти.За пюретата имам предвид,ми нали ще се развалят като са отворени .Айде за чая може ма пюретата.

Значи викате да слагам смело кутиите в багажа. newsm78 Сега ще ходя да си взема още ,че имам само 2.
Виж целия пост
# 10
Последния път като си ходихме в БГ ,в ръчния багаж носих 3 кутии формула на прах  и 2 от тези които са готови за пиене.Освен това носих и няколко пюрета никой не ми е направил проблем за бебешката чанта.Пътувах с Юнайтед до Германия и след това  с Луфханза до БГ. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Съвсем скоро пътувах и няма никакви проблеми с формулата. Аз също носех дозатор + кутия във ръчния багаж. Отделно 2 кутии в куфарите. Май зависи от летището- никой нищо не ме кара да опитвам, имах 3-4 пюрета и формулата. Вода не носех, взех си след проверката.

От България насам искаха детето да пие от готовата бутилка с формула.
Виж целия пост
# 12
nie specialno imamhme goliam problem letiahme ot belfast do london i ot london do sofia napravo ni vzeha uma nakarahani da otvorim vsi4ko i mliakoto i puretata i da opitvame ot tian be6e ujasno dori se naloji da izhvurlia dve mleka za6toto niamah drugo 6i6e da gi preleia posle.izvinete 4e pi6a na latinica.tova be6e minalata godina dekemvki dano sega ne6tata da sa se po otalojili malko uspeh
Виж целия пост
# 13
Аз от Дъблин летях март месец за България и никакви проблеми не сме имали.След скенера на ръчният багаж ,ми гледаха в чантата пюретата ...но се са ги отваряли никаде.Само в Прага ме накараха да опитам от водата на беба.А за формулата в багажа не би трябвало да има никакъв проблем.Аз сега ще си нося 4 кутий козе АМ(понеже в Бг няма такова)Но моите са все от малките кутийки по 400 грама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия