Какво правихте в деня преди плановото секцио?Как се чувствахте?

  • 7 824
  • 57
Хвана ли ви депресията или обратното,нямахте търпение да гушнете бебока?
Моят ден е утре,за втори път ми е но първия не беше планирано и нямах време да се замислям.А днес нещо ....незнам какво да мисля,хем нямам търпение,хем ми е притеснено...Броя часовете до утре Tired
Виж целия пост
# 1
Аз не исках да се разделям с бебка.През целия предходен ден четох книга. Добре, че имах книга-иначе не знам как щях да издържа.
Виж целия пост
# 2
Аз въобще не бях притеснена-приеха ме във болницата от вечерта/защото е на 100км от нас/ Бях информирана какво ме очаква и психически се бях подготвила Hug
Нямах търпение да си гушна бебчето Peace
Леко раждане и дано всичко мине "по вода" Hug
Виж целия пост
# 3
Ами местихме багаж с мъжа ми, говорих с почти всичките си приятели по телефона, изкъпах се и си легнах. Трудно заспах от вълнение и нямах търпение да съмне и да тръгваме към болницата  Wink
Леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 4
кофти е,така като знаеш време не минава
Виж целия пост
# 5
Така и не до4аках предния ден,направиха ми секцио по спешност,преди планираната дата.Сега се радвам,4е стана така,защото един месец преди това такава паника ме беше хванала и сьс всеки ден ставаше все по зле,така,4е последния ден незнам как щях да сьм.Желая ти леко раждане и да се похвалиш с едно хубаво и здраво бебе Hug
Виж целия пост
# 6
Много бях притеснена и не можах да спя цяла вечер.Нищо че ми е за втори път,голям страх брах.
Пожелавам ти леко секцио и най вече едно живо и здраво бебче и накрая бързо възстановяване.
Виж целия пост
# 7
Ух, ужасно се чувствах. В Шейново приемат един ден по-рано и си отвисях там всъщност. Много ме беше страх от неизвестността. Ревах, че няма вече да имам корем  Crazy Шантава работа. Определено ме беше хванала депресията.
Желая ти много леко да мине утре и всичко да е наред!  Peace Hug
Виж целия пост
# 8
 Не мисли за утре! Гледай новините или някой филм.
Желая ти всичко да мине добре!
Виж целия пост
# 9
Нашата операция стана по спешност 10 дни преди уговорената дата, така че изобщо нямах време да се страхувам и мисля как ще бъде, защото просто се случи...
Най-добре не го мисли, всичко ще мине и замине, а ти ще си с бебчето вече.
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 10
Разсейвай се с нещо-книги,списания,подреждай нещата за бебка!  Hug
Леко раждане и да се похвалиш!  Hug
Виж целия пост
# 11
При мен беше планирано и понеже се падаше понеделник ме бяха пуснали "градска" от болницата и с мъжът ми се мотахме по разходки, на сладкарница, беше ми едно особенно, хем нервно леко, хем нетърпеливо, чудех как ще изглежда  бебка, но страх ... май нямаше. Преди това имаше много несигурност и тревоги и като стана ясно че секцио е най удачно вече се бях успокоила и решила да мисля само хубави неща. Та така, в 5 следобяд ме заведе в болницата бъдещият татко и четох книга почти цяла нощ  Party но не толкова от нерви, просто една от жените в стаята хъркаше силно и ми пречеше  Mr. Green
Леко раждане ти пожелавам  Hug
Виж целия пост
# 12
ами и мен ме приеха в шейново ден по рано,но от ужасиите ,които видях и от разхожда6тите се новородени по коридорите,водите ми изтекоха ве4ерта,моя лекар дойде и така..бе6е мног странно,вълнуващо,аз също ревах ,4е нямам ве4е корем.... Crazy
Виж целия пост
# 13
Изобщо нямах време да се замисля, беше голямо чистене. Пренесохме се на ново място заедно с появяването на бебето и... просто не ми беше до това да мисля за каквото и да било.
Виж целия пост
# 14
Първите ми 2 раждания бяха нормално,а третото трябваше да е секцио по мед.причини  Sad
Беше ме много страх,не знаех какво ме чака,но не спирах да мисля за човечето в корема ми.Нямах търпение да го видя и гушна.
Денят преди операцията минаваше мноооого бавно.Вечерта не можах да спя,въртях се като пумпал в леглото,но всичко мина и замина  Hug
Сега имам прекрасна буболечка и мноооого си я обичам  Heart Eyes
Леко и безпроблемно раждане!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия