ранна овулация?

  • 13 736
  • 24
сега от моя въпрос сегурно някой ще падне,но все пак-този месец овулацията ми беше на 6 ден!цикълът ми е 28 дни.ако случайно предположим че се збъдне най-искренното ми желание да съм забременяла,кога е възможно да си направия тест най-рано.две седмици след нея нали?това е безумно рано,знам.изкукуригвам напълно,но съм си купила тест вече-а изкушението е голямо и сега забележете утре мисля да си го направя! hahahaа утре се пада десети ден от евентуалното зачеване,което е пък точно средата на цикъла ми! newsm78!хаиде се га да видим ,кой първи ще ме гръмне!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 1
Как я засече тази овулация? Щото чисто хипотетично може да е било съвсем друго.

А иначе, въпросът ти е много интересен Grinning Крайно време беше да се появи такъв казус, който не сме обсъждали.
Виж целия пост
# 2
И аз се зачудих как си разбрала,че е на шестия ден, ама нали не разбирам много, не се обадих Mr. Green Та, ако толкова не те сдържа любопитството - направи си теста, ама после , ако се окаже - , не се стресирай, недей да се тръшкаш и тем подобни, стягаш се и си чакаш евентуалното закъснение...И използваш средния ден на цикъла Grinning
Виж целия пост
# 3
оххх,не знам как я засекох newsm78не със тестове!усетих я просто!по ЦС или някакв мои си признаци,не знам но съм почти сигурна! bg
Виж целия пост
# 4
Теорети4ески, шансът да си сбъркала е голям Simple Smile Но вси4ко се слу4ва, може да си била права.

При вси4ки слу4аи оба4е аз бих из4акала с теста поне до деня на (не)о4кваното М. Защото моите разсъждения са такива: ако имаш ову на 6ти ден при 28-дневен цикъл, има две възможности:
- Фоликулът да се задържа по-дълго време преди яйцеклетката да тръгне по тръбите към матката (един вид по-дълго траеща овулация). Тогава имплантацията пак ще стане някъде към 7-10 дни преди М, и пак ранен тест няма да е много то4ен.
- Лутеалната фаза да трае по-дълго - тогава пак стигаме до извода, 4е имплантирането ще закъснее във времето, и пак времето за тест се пада около М.

Вси4ки изпитваме нетърпение с всеки цикъл да разберем колкото се може по-скоро дали сме бременни. Оба4е реално дали ще разберем 1 седмица по-рано или по-късно няма никакво зна4ение, тестът не променя факта дали сме бременни. Бременността трае 9 месеца и при вси4ки слу4аи ще имаме време да й се нарадвам (4е и да й се поядосваме Laughing). Не мисли за за4еване и вси4ко ще е наред. Ако искаш ела с нас да си поговориш за глупости в седми4ната тема Wink
Виж целия пост
# 5
оххх,не знам как я засекох newsm78не със тестове!усетих я просто!по ЦС или някакв мои си признаци,не знам но съм почти сигурна! bg

въобразила си си.
не е възможно.
Виж целия пост
# 6
Възможно е, но е много рядко срещано.
Ако имаш регулярен цикъл по всяка вероятност  си сгрешила.
А пък и дори да е така на този ранен етап яйцеклетката по всяка вероятност няма да е достатъчно зряла, за да се превърне в успешна бременност.
Другите месеци кога ти е овулацията? И не разчитай само на усещания. Температура мериш ли? Или тестове за овулация?
И толкова рано, забрави за тестове за бременност - няма смисъл.
Виж целия пост
# 7
Изчакай датата на менструацията или най-добре 3 дни закъснение!
Виж целия пост
# 8
Светле, аз също те съветвам да изчакаш поне няколко дни закъснение.
Успех!
Дано да е това, за което се надяваш!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 9
абе мацки,на вас може да ви се струва невъзможно(а на мен още повече Shocked)обаче си направих аз тестчето и даже си се появи втора чертичка EFP smile3533много е бледичка ама не ми се привижда!аз обче си бях сигурна preggoне мога да опиша,не е логично,но бях убедена!само доказателство ми липсваше EFPХаиде сега вадете книгата на гинес и ме вписвайте! smile3529
Виж целия пост
# 10
абе мацки,на вас може да ви се струва невъзможно(а на мен още повече Shocked)обаче си направих аз тестчето и даже си се появи втора чертичка EFP smile3533много е бледичка ама не ми се привижда!аз обче си бях сигурна preggoне мога да опиша,не е логично,но бях убедена!само доказателство ми липсваше EFPХаиде сега вадете книгата на гинес и ме вписвайте! smile3529

честито! ако вярно си се ориентирала в дните на цикъла, ти ще си направо медицински куриоз! сигурно ще има желаещи лекари да напишат статия по случая...
Виж целия пост
# 11
ЧЕСТИТОООО!!!! newsm44

ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЛЮБОВ, ЩАСТИЕ И ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ!!! newsm51
Виж целия пост
# 12
А каква ти беше последната менструация - както обикновено или по-различна?
Виж целия пост
# 13
Ето това се казва новина!   bouquet Стискам палци всичко да е наред и за напред.  Praynig Я кажи как ги чувстваш тези неща, да се пробвам и аз така да чувствам.  Crazy
Браво, браво това наистина е супер. Честито!!!!!  Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 14
 От близо две години си следя овулацията и освен с тестове не мога да разбера кога е  newsm78, ще ми обясни ли някой, какъв е начина да я "усетя".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия