Откъде да намеря талашитена врата за баня?

  • 1 734
  • 6
Здравейте! Днес ми се случи една колкото нелепа, толкова и смешна случка. Вчера приятелят ми боядиса вратата на банята и я остави да изсъхне през нощта, без да постави обратно бравата. Днес той отиде на работа, а аз влязох да се изкъпя и в глупостта си блъснах вратата отвътре така, че да се затвори. Изкъпах се и се оказа... че не мога да изляза. Бременна съм в деветия месец и вече си представих как ще си родя вътре в банята. Опитах се да изляза по всички възможни начини, използвайки подръчни средства, но не успях да отворя отвътре. Накрая като мишка издълбах дупка  във вратата, като си помогнах и с дръжката на бърсалката за под. Няма да описвам как изпълзях гола и бременна от банята.Щеше да е много смешно, сигурно, при други обстоятелства. И сега сме без врата за банята. Може ли някой да ми каже откъде мога да си купя/поръчам обикновена врата за баня. Покрай очакването на бебето доста се поохарчихме и сега не е най-добрият момент за нова и скъпа врата. Съжалявам за дългото изложение, но имах нужда да се отърся от преживяното. Сега не ми изглежда толкова страшно, но преди малко-заключена, гола, с големия корем ми се струваше, че ще се задуша вътре. Благодаря предварително, ако някой даде идея.
Виж целия пост
# 1
В Бриколажа Peace.И в Практикер мисля че съм виждала Thinking
Виж целия пост
# 2
А може временно да си сложиш едно перденце за баня! Нали сте само ти, таткото и бъдещото бебе вкъщи.
Виж целия пост
# 3
Ауу...ама емоция си имала  Crazy

Друг вариант, освен перденцето е врата-хармоника, пластмасова. Ние имаме таква, която прегражда предверието на банята от банята и струваше 70лв. Но пък тя трябва да се закрепи...така, че наистина виж направо да си купите врата. Дано размерът ви е стандартен.

Талашитени съм виждала в Практикер и Бриколаж.
Виж целия пост
# 4
Паникьосала си се и си сгрешила.  Grinning Могло е да ти се размине дълбането, ако просто беше пъхнала края на еднократна самобръсначка в квадрата на бравата. Но минало свършено.  Hug
На мен скоро ми затрябва такава врата, за вилата и намерих доста евтини по обява в "Позвънете", може и ти да откриеш.
Виж целия пост
# 5
В Бриколажа крилата мисля са по 50-60 лв, но трябва точни размери на касата
Виж целия пост
# 6
 newsm62 Извинявай,ама наистина е смешно.Чак ме заболя корема.Само като си представя и пак ме напушва.На теб сигурно не ти е било смешно,и аз в такъв момент щях да се побъркам.

Иначе по темата и аз съм виждала в Практикер и Бриколажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия