"сил" за отслабване

  • 8 272
  • 5
Здравейте,
от 06.06.08.пия 1 хранителна добавка-"СИЛ",съдържа червени водорасли и пектин.Досега свалих 1/2кг.,но най-важното е,че въобще не съм гладна.Ако има някой,който я е пил,моля да сподели за ефекта й.
Виж целия пост
# 1
О нова темичка, чакай да се запиша и ще я следя. Аз лично това не съм го пила, но към пила какво ли не и май от всичките ефекта е един и същ, но не знам това може и да е ефикастно. Ще следя да видя как се развива темата, и ако има резултати ще пробвам и аз Peace
Виж целия пост
# 2
колко струват?
по 6 ли пиеш на ден?
сега потърсих в гугъла инфо, пише че съдържат пектин и екстракт от черупките на раковини, за водорасли не видях  newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз пия по 3.Ако искаш да свалиш до 10кг. се пият 3*1,ако са повече килата 3*2табл.Купих ги за 6.50лв.СИЛ има 2 варианта-1 с раковини,другото с водорасли.
Виж целия пост
# 4
аз съм ги пила тия Сил. не искам да ви огорчавам ама на мен честно казано не ми оказаха свалящо кила въздействие, хем си спазвах 30 минути преди ядене. незнам колко намаляват глада,ма за лятото по принцип не ти се яде много. не искам да ги обиждам хапчетата,може верно да са си добри, но аз 2 години поред изпивам по едно шишенце и нищо. е вярно не пия по 3 хапчета де.
Виж целия пост
# 5
Пила съм какво ли не момичета #Crazy.......и нищо.....даже обратен ефект при мен се наблюдава newsm78....вместо да слабея аз надебелях  #2gunfire
Не искам да ви разочаровам....само споделям мнение ....Успех на всички с с борбата с гадните килограми Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия