тест за овулация-помощ

  • 41 010
  • 87
Здравейте,може ли някой да ми каже колко горе долу струват тестовете за овулация и във всички аптеки ли има?Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Ами беше около 4-5лв. Съдържа 5 теста. Има във всяка апрека някакви. Въпросът е какъв си търсиш. В нашата квартална аптека имаше само Овю и взех него. Но нещо не можах да се оправя с него  Rolling Eyes Следващият път ще си взема друг.
Виж целия пост
# 2
аз до сега не съм си купувала такъв вид тест,затова не съм много веща.Ще се консултирам с фармацевта какъв да си взема.Благодаря ти много
Виж целия пост
# 3
Точно миналата седмица пуснах тема за тестовете. Освен Овю има един друг - Clear Ovu Test - мисля, че тези двата са най-разпространените. И в двата има по 5 теста за овулация, като вторият съдържа и един тест за бременност. На мене лично на първият обяснението ми е по-добро и ясно, отколкото на вторият. Първият струва 7лева, вторият - 10лв.

ДАно да съм помогнала!

УСпех! Hug
Виж целия пост
# 4
А бихте ли ми разяснили, как точно се ползват  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
daila, във всеки тест има указание, но трябва да обърнеш внимание на няколко неща - най-добре е да се ползват след обяд и да не си консумирала много течности, за да не е разредена урината. Виж в упътването колко време се държи лентичката, след колко време се отчита резултата - за всяка марка тези неща са различни. Петте лентички ги използваш от 10 ден до отчитане на положителен резултат. Ако не ти стигнат - нова опаковка. Това е в общи линии. Хубаво е и да мериш БТ. Успех!  Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 6
 maya777    bouquet   благодаря
Виж целия пост
# 7
Аз използвах Клиър Овю тест, струваше около 7 лева, има 5 теста вътре, както и чудесно упътване, има си и календарче даже Wink
Правих теста следобяд към 4 часа, като внимавах да не се наливам вода преди това. Започнах да тествам на 13 ден от началото на менструацията, защото имам нередовен цикъл, свърших тестовете и пак си купих. Засякох си овуто към 20 ден Wink Доколкото си спомням, втората линия, която се появява трябва да е по - наситена от контролната,или еднаква с нея по наситеност, а не по бледа.Ако е по бледа тестовата няма ову. Това беше особеното при тези тестове. Успех и да похвалиш скоро с положителен тест Wink  bouquet
Виж целия пост
# 8
Здравейте и аз имам въпрос за тези тестове Аз си взех едни които са по 5 в опаковка и един за бременност.Мисля че някъде към 11лв струваше.Първият го направих на 16.06 като тогава ми беше 13-ят ден от цикъла - появи се само контролната лента,на следващите два се появи още една лента но цвета й беше по-блед от контролната,а снощи т.е четвъртият тест имаше пак само една контролна лента.
Според вас това какво означава - че нямам овулация или че някак съм я пропуснала с този тест - а той не е и никак евтин
Моля ви - 
Виж целия пост
# 9
Здравейте и аз имам въпрос за тези тестове Аз си взех едни които са по 5 в опаковка и един за бременност.Мисля че някъде към 11лв струваше.Първият го направих на 16.06 като тогава ми беше 13-ят ден от цикъла - появи се само контролната лента,на следващите два се появи още една лента но цвета й беше по-блед от контролната,а снощи т.е четвъртият тест имаше пак само една контролна лента.
Според вас това какво означава - че нямам овулация или че някак съм я пропуснала с този тест - а той не е и никак евтин
Моля ви - 

Най-вероятно теста се казва Клиър Овю. Аз лично ползвам Овю и съм доволна. И при мен се случи това, но след едната черта се появиха 2 черти, така че не се отказвай, а продължавай. Wink
Виж целия пост
# 10
Ползвала съм Овю два цикъла и двата пъти ми е отчитал 2 плътни черти.И т.к. това става все на 13 -ти или 14-ти ден не съм ги ползвала повече.Успех Hug
Виж целия пост
# 11
И аз миналия месец изполвах Клиър Ову и не ми показа втора ярка черта.
Този месец си взех Owieu и ми се появиха две ярки черти два поредни дни, като втория ден чертата беше дори още по-наситена от контролната.
Възможно е тестовете да са били лоша партида. Пробвай с Owieu и успех.  Peace
Дано скоро се похвалим и с две чертички на тест за бременност.
Виж целия пост
# 12
Същото се случи и с мен като ползвах този Клиър Ову. Показа ми слаба втора черта и на другия ден пак една. Другият тест е по-добър -  Ову. Успех!
Виж целия пост
# 13
Здравейте и аз имам въпрос за тези тестове Аз си взех едни които са по 5 в опаковка и един за бременност.Мисля че някъде към 11лв струваше.Първият го направих на 16.06 като тогава ми беше 13-ят ден от цикъла - появи се само контролната лента,на следващите два се появи още една лента но цвета й беше по-блед от контролната,а снощи т.е четвъртият тест имаше пак само една контролна лента.
Според вас това какво означава - че нямам овулация или че някак съм я пропуснала с този тест - а той не е и никак евтин
Моля ви - 
mirayes  трябва тестовата лента да е наситена колкото контролната или по-наситена. Ако е по бледа от контролната е отрицателен резултата. Не се отчайвай, продължавай да тестваш. Аз имах подобен проблем, появяваше се бледа тестова, но в упътването пише, че отрицателен теста в такъв случай. Накрая се появи тестова линия, която беше еднаква с контролната и теста беше положителен Wink
Успех пожелавам на всички мацки с тестването, ще чакам да се похвалите с положителен тест , ама от другите EFP
Виж целия пост
# 14
Аз си купих съвсем наскоро, понеже докторката ми твърди, че уж всичко вече би трябвало да е наред при мен, само да си следя овулацията и .... Та отидох в аптеката, а там имаше едно младо момче, което само като попитах, дали имат тестове за овулация, се притесни, започна да рови, да търси, и ми извади няколко, на които нямаше описание, нито пък инструкции на български. newsm78 Попитах го - как се използват, кои ще ми препоръча .... не знам как не колабира.... В крайна сметка, наложи се да потърся в съседната аптека. При всички случаи, купувайте си, от места в които има жени-аптекарки, мъжете се притесняват от тези тестове - явно dontknow
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия