за размера на фоликулите

  • 1 086
  • 7
здравейте ,искам да попитам следното нещо: имам редовен цикъл овулацията ми е на 14 ден.този месец след стимулация с клостил имам 2 фоликула на 13 ден с размери 13 мм и 14 мм. Лекарката ми каза че ще настъпи по късно защото има 2 който се развиват.Имал ли е някой такъв случай Другото което стимулацията след няколко месеца след спонтанен аборт. Дали това има значение за да се измести самата овулация. Много благодаря на всички ,които отговорят.
Виж целия пост
# 1
незнам дали сте ме разбрали искам да попитам дали след самия спонтанен аборт се измества месечния цикъл и дали овулацията може да настъпи по късно а не на 14 ден, защото са още много малки фоликулите.
Виж целия пост
# 2
miny6a, това си е строго индивидуално Peace.
Виж целия пост
# 3
Може разбира се, успокой се. Може би този цикъл ще по-дълъг от нормалното. Довери се на лекарката. Късмет!
Виж целия пост
# 4
Много често стимулацията с клостил бегит измества малко овулацията. При мен - не. Индивидиуално е, не се притеснявай. Peace
Обичайте се, другото ще се нареди.
Виж целия пост
# 5
недей да гледаш на човешкият организъм като на швейцарски часовник;;;толкова много неща могат да повлияят и да причинят промени, които са повече от нормални.
овулацията не настъпва на определена дата, а когато фоликулите са достатъчно големи. това е много индивидуално - при едни хора става на 9-ти ден, при други на 25 ден от цикъла и в двата случая си забременяват и раждат...мисли положително и успех
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички за отговорите , иначе аз от  стимулация с клостил забременях от първия месец , но после във 2 -рия направих спонтанен аборт.
Виж целия пост
# 7
Здравейте момичета вчера бях на преглед и док вида фоликул -17мм.Вчера ми беше 6 ден от цикъла.Мислите ли че е задържан фоликул(с тези размери)или просто още не се е пукнал?Според док е задържан и ми изписа противозачатъчни. newsm78
Не ги започнах защото днес мисля да посетя и друг лекар.Какво ви е мнението?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия