"Поправка" на книги

  • 2 744
  • 6
Да знаете някъде в София някаква книжарница (или и аз не знам какво), където да преподвързват книги? Имам един учебник, който до момента е на 3 части, с тенденция да става на повече, а трябва д го върна ЦЯЛ  Confused
Проблема е и че е с меки корици и не знам дали изобщо ще може да се оправи.
Виж целия пост
# 1
В Офис 1 предлагат подвързване, ама не знам дали става за книга. Там например подвързват дипломни работи.
Другото, за което се сещам, е една фирма, но не знам цените. Ето им сайта.
http://www.atelieraxamit.hit.bg/vuvedenie.html
Виж целия пост
# 2
Това намерих, не зная дали още е там:
Книговезки услуги.
адрес: 1172 София,  бул. Драган Цанков бл. 59-63 вх.Д1, партер, тел.: +359 2 9627374

Ние даваме на един книговезец в Пловдив, взема по 2-3лв. на том, но за големи количества и ги държи по 4-5 месеца (докато ги прочете всичките, подозирам Laughing).
Виж целия пост
# 3
Книговезница има и точно до Военното училище, на ъгъла на Мизия и Клемент Готвалд, мисля че беше, успоредната на реката улица.

В Офис 1 също могат да го подвържат учебника, при положение, че подвързват дипломни работи.
Виж целия пост
# 4
Мерси!  Hug
Точно книговезница ми трябва!
Виж целия пост
# 5
Срещу задния вход на 7 п - ка има такава табела.
Виж целия пост
# 6
Това намерих, не зная дали още е там:
Книговезки услуги.
адрес: 1172 София,  бул. Драган Цанков бл. 59-63 вх.Д1, партер, тел.: +359 2 9627374

Ние даваме на един книговезец в Пловдив, взема по 2-3лв. на том, но за големи количества и ги държи по 4-5 месеца (докато ги прочете всичките, подозирам Laughing).


все още е там книговездницата! живея близо и минавам често от там Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия