След година без памперс пак се напишква - какво е това?

  • 774
  • 5
Моля за мнение и ако има някой като нас да кажат нещо. От  четири дни започна нощно време да се напишква, но не е изпускане и днес и при следобедният сън направи този номер. Прави го само докато спи като е буден никакви проблеми. Много лесно мяхнахме памперса и дори тогава не се е изпускал освен ако стиска дълго време докато намерим тоялетна, но това е било 2-3 случая и само по няколко капки. притеснявам се вече да не е здравословен проблем. Confused
Виж целия пост
# 1
Да не е настинал нещо?
Виж целия пост
# 2
Или някакъв стрес.Моя син започна да се напикава нощем като тръгна на градина.Някаква лелка му беше ударила шамар,защото не искал да стои на гърнето,а те нали пишкат под час. Shocked
Виж целия пост
# 3
Лелее ми той сега отиде в пъвра група,но уж казва че бил доволен. Хареса си мн. една от госпожите. Ще разпитам по-обстойно за там. Другото различно в режимът му,но то е от около 3 месеца, а не от сега е по-строгото ми държание към него,тъй като започна да се държи много лошо и да придобива егоистично държание. Тръшка се от сутрин до вечер буквално,плаче за всичко за  това,че не ставам на секундата да му дам солети, а примерно съм казала изчакай да се измия и прочие. Започва се див рев все едно съм го пребила от бой. Естествено спряха му се доста глезотиики и привички. Да не би пък от тази моя  строгост нещо да е ?
Виж целия пост
# 4
Според мен поне засега нямаш повод за притеснения. Най-вероятно това е поради променения му режим, новата детска група или нещо друго. Моята дъщеря е доста по-голяма от твоето дете, но наскоро ни се случи нещо подобно. Беше болна и една вечер се напишка в леглото, след 1-2 дни пак го направи и то все докато спеше. Дори, когато оздравя пак го направи няколко пъти, но после изведнъж спря. Така и не разбрах от какво е породено това напикаване. Дори питах педиатърката и тя каза да не се притеснявам.
Да не би като се държиш по-строго с него той да сънува това ( например как си му се скарала, как си го шляпнала ( ако си го направила разбира се) и да се изпуска без да разбере? Или пък да сънува някакви кошмари? дъщеря ми единия път като я попитах защо се е напишкала, тя ми каза, че  е сънувала един много страшен сън и много се е изплашила. Имай предвид че доста деца сънуват кошмари.
Виж целия пост
# 5
Или някакъв стрес.Моя син започна да се напикава нощем като тръгна на градина.Някаква лелка му беше ударила шамар,защото не искал да стои на гърнето,а те нали пишкат под час. Shocked
В коя градина пишкат под час Shocked това да не е ясла

На нас ни се случи тези дни 2 пъти докато спи.Не ни се беше случвало никога.От раз свалих памперса без инциденти.като я питах защо ми каза,че й е било студено
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия