оскъден цикъл

  • 2 893
  • 6
Здравейте,за първи път ще задавам въпрос във вашия форум  Embarassed,а тои е следния:възможно ли е  при по-оскъден цикъл да забременея?И дали ще мога да износя плода нормално?
по принцип цикъла ми е 5 дни ,горе-долу обилен,но от март месец той трае 2 дни и на третия спира!Пих утрогестан и дуфастон,но промяна нямаше!правиха ми хормонални изследвания,но всичко е в норма!прогестерона ми на 23 ден от цикъла ми е 29.9 при референти от 16.6 до 129.другите изследвания също са в норма!
Лекарката ми каза да спра лекарствата,и да се пробваме 6 месесца,и чак тогава ако не стане,ще предприемаме по-сериозни мерки!
според вас дали прогестерона ми е достатъчно висок,за да натрупам лигавица?
Виж целия пост
# 1
Лидка това че цикъла ти е два три дни не означава нищо, правили ли сте фоликулометрия.
а и в крайна сметка от колко време правите опити и защо се притесняваш от това което си писала не виждам да има проблем
Виж целия пост
# 2
Ами преди година бях забременяла,но за нещастие в 5-та седмица направих много остър пиелонефрит с много висока темп.наложи се да ми изпишат антибиотик и в резултат на това в 6-та седмица се наложи да ми направят аборт,защото плода беше мъртав Cry
след аборта имах киста,която лекуваха с дуфастон,но ефекта доиде след като пих регулон.
и така след като спрях вси4ките тези лекарства ,цикъла ми намаля.и сега малко се притеснявам дали всичко ше е наред?! Cry
Виж целия пост
# 3
Аз мисля, че дори и да е в норма прогестерона не е много добре. На долн аграница е за съжаление Sad
А когато изследва прогестерона, кой ден след овулация беше?

Съжалявам за аборта, но и без антибиотик, пак си щяла да загубиш бебето Sad високата температура е много опасна за плода Sad
Виж целия пост
# 4
ами знам че се пражи на 7-ми ден след уво.
и на мен ми се стори нисък,имайки в предвид,че когато правих изследванията приемах утрогестан newsm78
този месец няма да пия нищо и ще го изследвам,да видим какво ще покаже.
а мойта лекарка каза че е добре.но аз не и вярвам на 100% #2gunfire
Виж целия пост
# 5
Ооооооооо утрогестан и изследване на прогестерон - крайно нередно
Прогестерона се изследва 7 ми ден слде ДОКАЗАНА овулация и то с ултразвук и определено не се изследва при приемането на прогестеронови препарати!

От къде си, кой лекар посещаваш
Виж целия пост
# 6
аз съм от варна.лекуващия ми лекар е др.димитрова от еквита
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия