дали е нормално

  • 2 243
  • 21
здравейте на всички скоро родили майчета
Имам въпрос дали се е случвало подобно нещо на някоя от вас - след раждане (секцио) се чистех до около 30-я ден, след което на 50-я ден пак прокърви за 1-2дни и ре6их, че е нормално, но на 60-яден пакк се случва...? Кървенето е мн. слабо и с мн. ясна кръв - да ходя ли при док. или да изчакам, за да не се окаже, че нещо естествено
извинявам се, ако звучи смешно, но нищо подобно не чух от майките сред познатите си.

поздрави на всишчки ви
Виж целия пост
# 1
Дали не ти е дошъл цикълът? При мен нямаше такова кървене. Ако искаш, се консултирай с лекаря си за твое успокоение, все пак тук ще ти дадат различни отговори.
Виж целия пост
# 2
Иди на лекар, най-вероятно идва от хормоните.
Виж целия пост
# 3
А защо не отидеш на гинеколог?Може да е нормално,но доктора да ти каже все пак
Виж целия пост
# 4
А защо не отидеш на гинеколог?Може да е нормално,но доктора да ти каже все пак

 Peace Да, точно така.
Виж целия пост
# 5
Възможно е да ти е дошъл цикълът.
Аз имах лохии до 40-тия ден, и на 47-мия ми дойде цикъл.
Но най-добре се консултирай с лекар, нищо не губиш!
Успех!
Виж целия пост
# 6
Мисля, че е нормален цикъл, но за всеки случай се обади и на докор да попиташ.
Виж целия пост
# 7
Консултирай се с лекаря си, но лично на мен имам усещане, че ми тече два месеца... Цикълът си ми дойде нормално, но ти казваш, че си прокървила само за два дни, а би трябвало повече, ако е цикъл...  newsm78
Виж целия пост
# 8
Въпреки че кърмех имах цикъл почти веднага, след като ми спряха лохиите, които от своя страна подължиха около 50 дни. При мен такова спонтанно кървене се получаваше от хормонален дисбаланс след раждането. Все пак е по-добре лекар да си каже мнението.
Виж целия пост
# 9
Отиди на гинеколог Peace, може би е хормонален дисбаланс Peace
Виж целия пост
# 10
За да си спокойна и сигурна отиди на гинеколог. Дори и да е нещо нормално, никой няма да ти се присмее, че не знаеш, ако това те притеснява.
Виж целия пост
# 11
И при мен се случи същото - оказа се цикълът. След месец два се нормализира. Родих секцио и кърмих. Доктора ми каза, че е от хормони и организма бързо искал да се върне в старото състояние  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
При секцио освен цикълът да ти е дошъл не виждам какво друго може да е? newsm78
Отиди на гинеколог.Може да е проблем с хормоните.
Виж целия пост
# 13
и аз си мислех при мен че е цикъл пък не беше  Sick

отивай на лекар !!!!
Виж целия пост
# 14
Отивай на лекар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия