книга за похвали и оплаквания

  • 3 810
  • 10
чувала съм, че във всяко заведение и магазин трябва да има такава. как и къде е регламентирано това? кой следи за нарушения?
какво да направим когато откажат да ни я дадат "защото нямат" такава? вече два пъти ми се случва това- аз искам просто да се оплача от обслужването без скандали, но уви, всеки си я стиска тази книга... не трябва ли да е на видно място?
Виж целия пост
# 1
Що реши, че някой я взема на сериозно тази книга?
Виж целия пост
# 2
                       Момичето пита за закона... Но да, кой ли взима закона на сериозно в Бг  Tired... И аз искам да знам за тази книга....
Виж целия пост
# 3
Вече от доста време е задължително във всеки търговски обект да се води регистър на рекламациите. Ако ти кажат, че нямат, звъниш на Комисията за защита на потребителите.

Звъниш пред въпросните търговци, като любезно си поискала да ти предоставят телефонният им номер. Ще им стане нервно докато разговаряш, но не претупвай разговора, като отчетливо обясняваш нарушението, в което ги обвиняваш.

Те най-вероятно само с нервното напрежение покрай телефонния разговор ще си останат, за това не бързай. Принципно трябва да бъдат глобени.
Виж целия пост
# 4
Що реши, че някой я взема на сериозно тази книга?
еми 'щото на кого да се оплача, на магазинерката ли? или на арменския поп Simple Smile
до колкото съм виждала, са прошнуровани и номерирани... просто искам собственика или който и да е там по- висшестоящ от нея да знае, че има недоволни клиенти... от там нататък.... негова си работа, аз, че няма да пазарувам там- няма Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Определено им припарва,когато им поискаш книгата за оплаквания.Щом нямат книга,напиши жалба и изискай да ти я заведат под входящ номер.И когато не ти отговорят в определеният срок,с удоволствие можеш да посетиш комисията за защита на потребителя.
Виж целия пост
# 6
реших, че е книга за похвали и олаквания към форОма  Mr. Green
време ми е да се оттегля
Виж целия пост
# 7
И аз така реших.. Идвам с теб.  Laughing
Виж целия пост
# 8
Aуууу, какви теми за химери съзирам...
Виж целия пост
# 9
Що реши, че някой я взема на сериозно тази книга?

Peace
Виж целия пост
# 10
И аз така реших.. Идвам с теб.  Laughing
Значи станахме три!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия