Желаещи за участие в ТВ предаване за кърмене на близнаци.

  • 1 042
  • 4
  С мен се свърза журналистка - водещата на Телевизионно бебе по БНТ. Тя е кърмила благодарение на форума и понеже е благодарна, а и защото няма особено много информация извън интернет, иска да направи постоянна рубрика в предаването по въпроса.
   Края на юни, мисля че беше 21 пак ще питам  Embarassed- ще прави предаване за близнаците. Помоли ме да я свържа с кърмеща майка на близнаци, ще има и някакъв хонорар за участие (скромен, предполагам, държавна телевизия, но...)
   Ако някои изявява желание, нека пише в тази темичка. По принцип иска да е майка с по-малки бебенца на около шест или девет месеца, затова аз не съм подходяща  Simple Smile
   
Виж целия пост
# 1
Идеята за такава рубрика е страхотна, наистина извън интерент няма много информация, а и според мен още в родилня дом не дават най-правилните съвети за едно успешно кърмене. На мен форума също много ми помогна за да се кърмим и до сега, дори и с добавка. За съжаление не мога да се включа за участие, тъй като сме големи, а и не сме изцяло кърмени - от 2-ия месец сме с добавка, която намалих благодарение на форума, но не успях да премахна изцяло. Ще се радвам ако има такава рубрика, ще я гледам с интерес и съм сигурна, че ще помогне на много бъдещи и настоящи мами да не се отказват при първата трудност Simple Smile
Малко се увлякох  Embarassed но кърменете ми е болна тема именно защото не се бях информирала по-рано. Успех на предаването!
Виж целия пост
# 2
Да идеята наистина е страхотна, а и ако се излъчи в подходящо време, ще има кой да я види. За участие едва ли ще се включим тъй като ние сме от Димитровград, затова че мами от София пишете.
За протокола само да кажа ние се кърмим , но Явор пие от шише  кърмата си, това пак е вариант на кърмене. Многоооо рядко правя добавка, това е защото нямам физическа възможност да се справя с толкова много задължения и понякога ми писва да се цедя и хоп направя добавка, но гледам да не е често че.... Naughty

И аз желая успех на предаването  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз попадам в предпочитаната възрастова група. Обаче при нас основната храна е АМ Confused И не мисля, че съм пример за подражание. Въпреки опитите ми, прочетеното - не се получава и това е.  Кърменето е по-скоро символично, защото нито цеденето, нито течностите, храната, лактогонните чайове дадоха ефект. Кърмата така или иначе си ми е малко.
Виж целия пост
# 4
Това пък що за предаване беше. Нищо ново не научих. Поканили 100 човека, задават им по два въпроса и като отговарят на втория им казват времето изтече. Абе това е канал 1 - пародия от всякъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия