Рожден ден в детската градина

  • 3 449
  • 10
Моля мами, споделете опит - какво се носи, освен тортата? За самата торта има ли някакви изисквания? То рожденния ден е чак след месец, но малката от сега се вълнува и аз покрай нея, защото ще ни е за първи път да празнуваме там. То ясно, че няма да можем ние да присъстваме и ще помоля госпожата да направи малко снимки.
Виж целия пост
# 1
В нашата градина тортите са забранени.Най-добре попитай в градината дали имат изисквания,за да не останеш неприятно изненадана.
И аз ще следя темата за останалото,че и на нас ни предстои.
Виж целия пост
# 2
Доколкото ми е известно в редица детски градини торти през лятото не се разрешават,освен с изричното съгласие на директора и медицинското лице и сертификат за годност и прпоизводство.Тъй, че наистина трябва да се допиташ и да разбереш какво ще ви позволят да внесете и какво не.
Виж целия пост
# 3
В нашата градина не само тортите са забранени, ами и всякакви други почерпки - нито храна, нито сокчета и т.н. При нас срещу дарение за групата изписаха десерт торта, която, естествено беше употребена не като десерт, а като почерпка за партито. Така че варианти има, но трябва да говориш с госпожите, а още по-добре - с директорката.
Виж целия пост
# 4
Направо ме отчаяхте. Малко ми е сложно питането, защото таткото я води и взема от градината, че направих беля една сутрин като я водех и ме прибраха в болницата и понеже сега уж вече всичко е наред, но не си позволявам обиколки. Та явно той ще трябва да проучва въпроса.
Малката е споделяла за торти и рожденни дни и винаги много се вълнува, когато някой е имал рожден ден. Вярно, че повечето са през зимата, така че може да има забрана лятото за торти. Аз си мислех да я поръчам за предния ден и вечерта да минем да я вземем и директно сутринта да я занесем. Във фирмата, в която принципно поръчвам когато кажа, че ще я взема вечерта я приготвят същия ден, веднъж минах малко по-рано и се наложи да изчакам да завършат украсата, така че със сигурност са пресни, поне самото им приготвяне, за продуктите нищо не бих могла да гарантирам.
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай, и мъжете могат да вършат работа  Grinning . Мъжът ми води и взимата малката от градина, така че той уговори и уреди празника. Но пак ти повтарям, не си прави предварителни сметки, без да си говорила с персонала на градината.
Виж целия пост
# 6
За рождения  ден на синът ми носихме  торта, задължително със сертификат от сладкарницата и сокчета! Но първо е най-добре да  попиташ в детската градина.
Виж целия пост
# 7
  Забраната за тортите през лятото идва от ХЕИ и в детските градини са длъжни да спазват тези предписания.При нас може да се носят сладки, соленки, бонбони за рождените дни, но задължително трябва да минат през сестрата и тя да разреши.
Виж целия пост
# 8
За тортата- трябва да има сертификат. Всяка сладкарска фирма го дава при покупката.
Какво да носиш- сок, може да занесеш и шапки, свирки и пр. глезотийки за рожден ден.

Но, питай в самата детска градина. Навсякъде изискванията са различни.
Виж целия пост
# 9
За нашия рожден ден не ни позволоха да вкарваме нищо...даже и запечатана бонбони, торта със сертификат. Бях нагласила само балони и шапки за децата. За лош късмет пък, Ици се разболя предния ден...и не беше на ясла... Sad
Виж целия пост
# 10
Зависи до какви финанси можеш да се разпростреш.
Ако нямаш ограничения можеш да направиш чудно много неща.
Като започнеш от украсата - балони, фигури от балони, дъги, тематични украси - това е, което правя по градините.
После тортата - за нея варианти има много, ако не се разрешава, съм правила и правя различни бутафорни комбинирани торти. Повечето обаче разрешават. В Пловдив от 60 детски градини е забранено в 5, като в 4 може и да се направи изключение. Петата е патологичен случай.
Сокове, шоколадчета, снаксове, солети, много неща се носят и могат да се носят.
Конфети, фойерверки, серпентини - и тук единственото ограничение е финансите.
Детско шампанско с парти чаши, сламки.
Аниматори - подходящи за възрастта... Ако не - можеш да се договориш с госпожите да направят нещо специално.
Стига да ти се занимава можеш да направиш малко чудо от този ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия