Кое според вас е най- подходящото местенце за почивка?

  • 3 638
  • 67
За мен почивката си е почивка и и се бих насладила независимо от мястото Peace Peace
Виж целия пост
# 1
За мен мястото за почивка е без значение, важното е да се откъсна за малко от обичайната среда.  Peace
Друг е въпросът, че с деца почивка нЕма, ама това е една друга тема...  Wink
Виж целия пост
# 2
Аз предпочитам да почивам на планина. Въпреки, че живея във Варна морето определено не ми е страст.
Виж целия пост
# 3
Предпочитам на планина или в друга държава. Морето ми е на последно място. И ако може да е активна почивка, не лежане по цял ден  Sunglasses
Направете анкетата с повече опции за гласуване. Peace
Виж целия пост
# 4
Обичам морето.
Виж целия пост
# 5
Мястото няма значение, важното е да се откъсна от ежедневните проблеми  Peace
Виж целия пост
# 6
За мен почивката си е почивка независимо къде се намирам,но тъй като нямам село и имам проблеми с кожата и немога да ходя на море,гласувах за планина.
Виж целия пост
# 7
Без значение. Peace
Еднакво обичам, да ходя и на море, и на планина, и на село.
Виж целия пост
# 8
Нa море, нo в чужбина Simple Smile
Нашето Черноморие нещо не ме кефи за почивка... превърнато е в една голяма строителна плоадка..
Виж целия пост
# 9
Мястото няма значение стига да има време и средства Peace
Виж целия пост
# 10
Най - подходящото за мен местенце за почивка е, място, осигуряващо ми пълноценна почивка - чиста стая, спокойна обстановка, хубава храна и удобства за детето. Пък ако ще и на луната да е  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Без значение от мястото- важно е да сме си четиримката и/или в приятна приятелска компания!  Peace
Виж целия пост
# 12
Предпочитам планина, но много зависи...
Виж целия пост
# 13
Без значение на мястото...,но ми е много хубаво на село.
Виж целия пост
# 14
Без значение от мястото-обичам да ходя и на море,и на планина и в чужбина. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия