Д-р Наско Атанасов Гиздов - най- готиният гинеколог на света!

  • 8 393
  • 2
От няколко години вече посещавам Наско Гиздов във ВМА и съм изключително доволна и от отношението му, и от начина му на лекуване...Много време се мъкнах по някакви си "специалисти" и накрая се оказваха най-големите кретени , а да не говорим за вниманието , което ти обръщат и само гледат как по-бързо да те отпратят. Препоръчвам на всички Наско Гиздов, никой от моите познати няма оплакване от него , а и той самият и като човек е прекрасен. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
На мен д-р Гиздов трябваше да ми следи първата бременност. Пусна ми изследвания в 4-ти месец, за които ме изпрати в три различини лаборатории и в последната /тази на ВМА/ се оказа, че е можело да ми пуснат там всички изследвания без да ме дупчат три пъти за два дни. В 7-мия месец си смених лекаря и се оказа, че Гиздов дори картон не ми е направил и изобщо няма никаква информация за състоянието ми /добре, че си бях запазила резултатите от изследванията, дори тях не беше си преписал/. Тогава попаднах при д-р Ковачев /който после стана завеждащ на гинекологията/ и човекът се хвана за главата. Ни картон, ни дяволи, че и сгрешен термин Whistling
Та, в резюме, изобщо не съм доволна от Гиздов, но това беше преди 7 години все пак; може да се е научил човекът Thinking
Виж целия пост
# 2
Аз пък, въпреки че и на мен не издаде картон, съм много доволна от него. Нераждах при него просто защото тва значи да бях родила в Св. Лазар, а толкова пари няма да дам никога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия