Ремонт на покрив?

  • 8 219
  • 12
Търся координати на коректни и лицензирани фирми за цялостен ремонт на покрив. Пуснах търсачката, но безуспешно, надявам се някой да помогне. Чувала съм за много измамници и затова търся фирма, която е официално регистрирана, предлагаща гаранция и договор. bouquet
Виж целия пост
# 1
и аз търся ..... да донаправят вече направения ремонт миналата есен . нямаме улуци ! ще следя темата .
за сега уви , мога само да се включа с информация кого да не наемате за ремонт на покрив .
Виж целия пост
# 2
и аз търся .... , мога само да се включа с информация кого да не наемате за ремонт на покрив .

Кажи моля те от коя фирма не сте доволни, защото това също е полезна информация. Hug
Виж целия пост
# 3
''Брамак'' продават вси4ко за покрива и си имат майстори. Имат дистрибутори по4ти във всеки град.
Виж целия пост
# 4
Ние правихме през март.Изолация с фибран ,пренареждане на керемиди, изолация около комините и още някаква мушама.Фирмата е Alpmontaj.com.Идват гледат смятат и са много точни .Нищо не правиш ти .
Виж целия пост
# 5
tarlio, благодаря ти, още утре ще им се обадя. Hug Огледът безплатен ли е , понеже искам поне две фирми да дадат оферти, за да може да се предоставят на собствениците на апартаменти за решение ? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Аз също имам координати на фирма от която съм доволна,който иска ще му пратя телефона на шефката на лични.
Виж целия пост
# 7
valq_78, пиши ми. Hug
Виж целия пост
# 8
valq_78 може ли и на мен Благодаря
Виж целия пост
# 9
В началото на март правихме основен ремонт на покрива на къщата, преди 4 години пак правихме, но бяхме попаднали на некадърни цигани и протече още същата година.
Сега ремонта ни го порави наш близък приятел, който се занимава точно с това, но сменихме всичко този път.
Аз също мога да дам координати, става въпрос за СОфия, но сега имат ужасно много работа и не знам до колко са свободни.
Виж целия пост
# 10
Аз бих ти препоръчала тази фирма http://www.citybuild.bg/catalog/isosystems/11/572
VJF много добри продукти внос от Италия и много добри цени ние си правихме покрива с техните продукти,не сме използвали тяхната бригада с майстори но съм сигурна че има такава.Правят ти покрива и след това евентуално ако имаш някакви проблеми с протичане и т.н те поемат подръжката.
Виж целия пост
# 11
И аз търся майстор за направа на покрив на открит тераса, но във Варна. Ако знаете такъв моля препоръчайте ми Praynig
Виж целия пост
# 12
и аз търся за Варна.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия