Искам да попитам колко минути трябва да стои кола-маската

  • 817
  • 10
Искам да попитам колко минути трябва да стои кола-маската на крака ми.
става дума за течната Кара...
иии като се слага в микровълновата заедно с опаковката ли се слага... няма ли да се разтопи...
Виж целия пост
# 1
Достатъчно е да притиснеш и да прекараш ръка, колкото да е сигурно, че е прилепнала плътно, нищо повече. Ако опаковката е пластмасова, няма да се разтопи в микровълновата.
Виж целия пост
# 2
И само за няколко секунди я слагаш в микровълновата, да не я свариш. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
към 5-10 секунди... нали...  Whistling
Виж целия пост
# 4
Внимавай със затоплянето,че аз първата я пръснах и стана страшно мазило в микровълновата.
Виж целия пост
# 5
по-малко от 10 сек. аз всеки път отварям микровълновата през 3-4 сек да проверявам, иначе започва да ври. много бързо се стопля! и бавно изстива...
Виж целия пост
# 6
а веднъж като е стоплено цялото количество значи няма проблем пак до се ползва, така ли.аз държа една неразпечатана опаковка и досега още й се чудех как да пресипя някакво количество, което да загрея в микр.не знаех че може цялото количество с тубичката да се стопли.
Виж целия пост
# 7
аз си загрявам бурканче с вода и слагам кола-маската с тубичката в него.Няма проблем да се ползва пак.

Виж целия пост
# 8
а веднъж като е стоплено цялото количество значи няма проблем пак до се ползва, така ли.аз държа една неразпечатана опаковка и досега още й се чудех как да пресипя някакво количество, което да загрея в микр.не знаех че може цялото количество с тубичката да се стопли.

Патрончетата са за много кратна упатреба,  топлиш ги всеки път.
Виж целия пост
# 9
Аз пък си купувам кола маска от този магазин  http://www.medeos.com/?81&02&9663 ,но имам и апарата.Обаче може да се купуват и само патрончета,които струват 3 лв. и също могат да се загряват в микровълновата.Не знам колко струва "Кара",но май не е много по-евтина от тази,която аз взимам,а разликата в качеството е.... няма база за сравнение!  Peace
Виж целия пост
# 10
а веднъж като е стоплено цялото количество значи няма проблем пак до се ползва, така ли.аз държа една неразпечатана опаковка и досега още й се чудех как да пресипя някакво количество, което да загрея в микр.не знаех че може цялото количество с тубичката да се стопли.
Да, може да се ползва много пъти няма никакъв проблем. Загряваш си останалата кола и действаш  Simple Smile Peace
А относно това, колко време трябва да стои кола-маската - достатъчно е като я залепиш и да минеш с ръка по нея и можеш да дърпаш спокойно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия