Впечатления от близнашки майки родили при д-р Пелев - Пловдив

  • 3 842
  • 3
Здравейте мили мами! Бременна съм в 31 г.с. и 1 ден с близначета. Отскоро се насочих да раждам в Окръжна болница Пловдив при д-р Пелев. По принцип като разучавах за него предимно положителните мнения събрах. Но съвсем скоро от една форумска майка разбрах, че е имало проблем с негова пациентка, бременна с близначета, която ражда преждевременно в 31 г.с. Проблемът бил че жената я приели в 17 ч. в болницата, естествено Пелев по това време не е бил там и което е по-лошото не направил нужното по въпроса, а именно да отиде в болницата и да направи спешно секцио. Жената е минала през един малък ад за съжаление. Е тази информацие много ме разтревожи, въпреки че аз не съм направила точни уговорки с него. Бих била много благодарна, ако някоя от вас, която е раждала при него пише как са се стекли обстоятелствата. 
Виж целия пост
# 1
Здравей, родих при д-р Пелев моите момиченца преди  повече от 3 г. и нямам забележки. Виждам, че си в напреднал за близнашките стандарти период, а пишеш, че нямаш точна уговорка с лекаря, при когото е раждаш. В сезон, в който започват летните отпуски, а и при желанието ти да родиш при конкретен лекар - съветът ми е да се уговориш по-скоро (с когото и да решиш).
Иначе във форума ще прочетеш и добро и лошо почти за всеки по-известен пловдивски АГ специалист.
Успешна бременност и леко раждане - ако искаш още инфо и конкретни въпроси - може и на ЛС.
Виж целия пост
# 2
Здравей,ХТошева,
аз имам момченца-близнаци,родени в Окръжна-Пловдив,от Пелев.Имах уговорка с д-р Бачуров,от когото бях много доволна,но точно тогава той излезе в отпуск.Оставих се на съдбата,защото от престоя ми в болницата-месец преди това имах впечатления от лекарите.Нямаше нито един,който да ме разтревожи.Случаят ми ,обаче го пое самият Пелев,без да съм го молила за това.На секциото бяха няколко лекари,но си свършиха перфектно работата.Нямай грижа,каквото и да се случи в тази болница,но моят съвет е да влезеш там час по-скоро ,за да си при тях,а не навън.Успешно раждане.
Виж целия пост
# 3
zdravei.i az rodix moite bliznaci pri pelev,mnogo sam dovolna,samo triabva da se razberete s nego
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия