Въпросче относно подарък

  • 597
  • 10
Здравейте.Обръщам се към вас и дано ми помогнете в избора за подарък.Дъщеря ми тези дни става а цели 3 годинки,анямам никаква идея какво да й купим.Вече с играчки е пълно у нас,дето се казва сергия да  отворя,дрешки много.Та направо съм чуденка.Че и от името на бабата също трябва да мислим нещо но нищо немога да измисля.Помагайте!
Виж целия пост
# 1
Колело, а от бабата оборудване за колето - каска и т.н.
Виж целия пост
# 2
и аз гласувам за колело или тротинетка.За 3-тия РД дъщеря ми много се зарадва на този подарък
Виж целия пост
# 3
Колело вече имаме,а за тротинетка също ми мина през ума,но мисля че е малка още за това.
Виж целия пост
# 4
Акумулаторна кола Wink
Виж целия пост
# 5
голяма инвестиция,която мога да кажа,че не си заслужава Peace
Виж целия пост
# 6
Хич не е малка за тротинетка, на големия ми син на 3 и малко му взехме тротинетка, много си я обича.

Друго което се сещам е ролери, ролкови кънки, детска луксозна кухня, комплект детски енциклопедии (това вероятно ще свърши работа след няколко месеца), абонамент за детско списание (това от бабата).
Виж целия пост
# 7
Аз обичам да подарявам книжки  Laughing Сега поне избора е голям - енциклопедии, книжки с дискове...
Но зависи и от предпочитанията на детето. Моята госпожица също скоро ще става на 3, та и аз се ослушвам да подаръци. Може някаква детска кухня или тоалетка с принадлежности... И аз не знам. Или дъска за да си пише и рисува, от тези които са комбинирани - бяла и черна.
Виж целия пост
# 8
Магнитна дъска+дъска за рисуване, кухня или тоалетка.
Виж целия пост
# 9
Ако обича да си играе с водата, може би тази табуретка за пред мивката в банята ще е подходящ подарък... http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=122&products_id=3012
Виж целия пост
# 10
За тротинетка и аз се сетих. Днес в Хиполенд видях ето такава , която ми се струва идеална за по-малки деца, а и не беше скъпа-34-35лв някъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия