вапрос за раждането

  • 874
  • 8
малко се чувствам неудобно - за парви път пиша тук, жена ми е бремена, първото ни дете, а пише на чужд език застото не сам от България. сори за грешките Simple Smile

исках да питам на майките тук; четох една статия (http://www.expatinbulgaria.com/articles/Oh,-baby!/23/1936) за раждането в бг.
до колко е различно, мнението на "експат" и бг майки за раждането в бг ?

жена ми е българка и сте роди детето тук Simple Smile

Виж целия пост
# 1
и трите истории можеш да прочетеш във всякакви варианти в този и други форуми. едва ли ще намериш две еднакви мнения. хората са различни- различни са им и очакванията, и задоволеността откъм престой в болница.
Виж целия пост
# 2
Ако можете да си го позволите, може да роди в частна болница - напоследък за Токуда и Св. София има особено ... не топли отзиви тук, но, примерно, за Вита съм срещала доста добри.

Преди близо година, когато аз раждах, бях в МБАЛ Св. София и бях доволна. Но, изглежда, напоследък доста неща там са се променили към по - лошо.

"Безплатното" винаги се плаща - най - вече с ниско качество. Дори и да не е в смисъл на некомпетентни доктори, а на лоши условия, е достатъчно, за да бъде избегнато винаги, когато е възможно.
Виж целия пост
# 3
и трите истории можеш да прочетеш във всякакви варианти в този и други форуми. едва ли ще намериш две еднакви мнения. хората са различни- различни са им и очакванията, и задоволеността откъм престой в болница.

Peace
Аз раждах в Русе, в държавна болница и съм много доволна!
Виж целия пост
# 4
И аз раждах в държавна болница във Варна,без рушвети.Адски съм доволна!
Виж целия пост
# 5
Първото си дете родих в София в държавна болница-всичко си платих
Виж целия пост
# 6
аз родих в София в държавна болница - без уговорки и плащане и съм супер доволна. Радвах се на прекрасно отношение и перфектен персонал.
Но пък и раждането ми беше леко.
Истината е, че проблеми може и да има и като си платите и като отидете на часно.
Аз си имах свои виждания и НЕ исках да плащамм по мои си съображения...не съжалявам.
Единствено е добре да се плати за след това ВИП стая за майката...
Виж целия пост
# 7
аз родих в София в държавна болница - без уговорки и плащане и съм супер доволна. Радвах се на прекрасно отношение и перфектен персонал.
Но пък и раждането ми беше леко.
Истината е, че проблеми може и да има и като си платите и като отидете на часно.
Аз си имах свои виждания и НЕ исках да плащамм по мои си съображения...не съжалявам.
Peace много точно,нямам какво да добавя
Виж целия пост
# 8
...По темата - раждах в държавна болница и съм много доволна. Втория път имах възможност да отида в частна, но не го направих по съвет на лекар, който работи и в държавната и в частната болница едновременно. Не съм плащала нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия