Клуб на мрънкащите красавици ІІІ

  • 752
  • 11
спомних си тази тема от миналата година, Касиди я бше пуснала и беше готина. какво ще кажете да я подновим - аз поне имам доста за мрънкане  Mr. Green
а вие?  Wink

Виж целия пост
# 1
И аз  Crazy Без това вкъщи ми казват Мрънчолинка  Laughing

хайде, мрънкайте на воля  Joy
Виж целия пост
# 2
И аз идвам да мрънкам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
офф Crazy
още съм си шишкава, а наближават намаленията
за целулита да не споменавам, страшно е....на това отгоре и ръцете ми са нашишкавяли, нещо което никога не ми се е случвало, и в най-дебелите ми времена

отделно нямам време да се епилирам, да си направя свестен маникюр и маска на лицето...
Виж целия пост
# 4
Аз също се боря с целулита , мажа се всяка вечер с Лиерак.. Дано се махне, мамка му !
И нямам време да си боядисам косата, не съм се боядисвала не знам от кога..  Sick
Виж целия пост
# 5
И аз да помрънкам Laughing
Развалих си формата на вежите,сега докато пораснат ooooh!
Не си харесвам цвета на косата,май ще сложа кичури Thinking
Виж целия пост
# 6
Аз искам да помрънкам малко и на вас за това как си прецаках отпуската,защото не я съобразих с една колжека и сега ще ходя на море само за 4 ношувки Sad Направо ми се реве...Какво по-лошо от това?Цяла година я чакам тази отпуска и сега....нямам думи!  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 7
офф Crazy
още съм си шишкава, а наближават намаленията
за целулита да не споменавам, страшно е....на това отгоре и ръцете ми са нашишкавяли, нещо което никога не ми се е случвало, и в най-дебелите ми времена

отделно нямам време да се епилирам, да си направя свестен маникюр и маска на лицето...

Ако ще те утеши, аз шишкавея не само на ръце, ами и на КОЛЕНА. Възможно ли е човек да трупа маса точно там!? Няма оправия, не мога да правя упражнения, нито пък диета /останалите шишкави места си ги харесвам/.
Мрън, мрън, май ще си нося дебелите коленца!
Виж целия пост
# 8
кюп и аз в клуба
Косата ми капе, чакам я да порасне и формата й е ужасна, с тази дължина вече ми е горещо,а е още къса да я вържа, изобщо не знам какво искам от нея, да й се не види Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
froda много кофти наистина,но все е нещо Winkя си представи да не можеше въобще да отидеш.
Виж целия пост
# 10
офф Crazy
още съм си шишкава, а наближават намаленията
за целулита да не споменавам, страшно е....на това отгоре и ръцете ми са нашишкавяли, нещо което никога не ми се е случвало, и в най-дебелите ми времена

отделно нямам време да се епилирам, да си направя свестен маникюр и маска на лицето...

Ако ще те утеши, аз шишкавея не само на ръце, ами и на КОЛЕНА. Възможно ли е човек да трупа маса точно там!? Няма оправия, не мога да правя упражнения, нито пък диета /останалите шишкави места си ги харесвам/.
Мрън, мрън, май ще си нося дебелите коленца!

шшшт. аз съм си шишкава в коленете и когато съм кожа и кости  Naughty
Виж целия пост
# 11
Аууу страхотна тема, веднага се включвам в мрънкането - прекалих със солариума, тотално се изпържих днес.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия