Продължителност на коликите

  • 2 287
  • 24
Мами моля споделете колко време имаха колики вашите бебочковци...
Виж целия пост
# 1
Десетина дни. Дъщеря ми беше само на кърма.
Виж целия пост
# 2
Ивета имаше около 4-тири месеца Thinkingбеше пълен кошмар smile3538 Banghead newsm45
Виж целия пост
# 3
Коликите на Оги спряха в четвърти месец, но накрая не бяха силни.
Кърмен е три месеца (два месеца само кърма, трети месец кърма + добавка)
Виж целия пост
# 4
Коликите спряха края на 3-тия месец,но не бяха много силни.Вики е кърмена изцяло до средата на 4-тия месец,оттогава е на смесено хранене
Виж целия пост
# 5
При дъщеря ми - около седмица. При сина ми-точно два дни.Не сварих да се оплача на всички познати Party
Дъщеря ми бе изцяло на адаптирано, а синът ми-два месеца на смесено хранене.
Виж целия пост
# 6
Вики още е в периода на коликите-така че няма да гласувам,но досега е имала само 3 пъти-лекарката ми каза че вече ще  са все по нарядко,но това никой не знае според мен-да се надявам че няма да я тормозят още много дълго време-ние сме на адаптирано мляко от 18-я ден
Виж целия пост
# 7
Аз имах късмет в това отношение - само 10-ина дни будувахме нощем заради колики. Кърмя дъщеря си вече четвърти месец, но и давам от известно време и добавка.
Виж целия пост
# 8
Алекс имаше ужасни колики до края на втория месец, то беше рев и чудо Sick
При Тони изчезнаха горе-долу по същото време, но бяха далеч по-слаби и безболезнени.
Виж целия пост
# 9
Хриси имаше колики до 2-рия месец.Към края обаче бяха през вечер и по кратки.
Виж целия пост
# 10
Ива имаше непрекъсното до края на 9-тия месец Cry! А и сега от време на време се присвива нощем, ако е яла някоя нова храна...
Мисля направо да ни връчвате приза за най-дълго продължили колики Grinning!
Виж целия пост
# 11
  Моята буба, имаше колики до края на третия месец!
Беше голям ад:плачеше до 2 през ноща,тъкмо заспи и почва да пищи
и да се превива от болки в коремчето.Сега като преминаха детето спи спокоино по цяла нощт.
Виж целия пост
# 12
Дани имаше много леки колики само първите 2 седмици от 3-я месец. Беше на кърма, но се изцеждах и пиеше от шише.

Малката имаше до съвсем скоро - днес направи 3 месеца  Laughing, но е кърмена - обяснявам си го главно с това, че когато се кърмят поемат повече въздух.

Между другото тя се и уригва след всяко кърмене по няколко пъти, а баткото почти не е уригал (шишета му бяха на Avent, против колики са Wink)
Виж целия пост
# 13
Около месец, но минахме сравнително леко.
Виж целия пост
# 14
месец горе-долу. Но бързо намерих начин за успокоение, освен капките де
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия