СЕКС ИЛИ ОБИКОЛКА ПО МАГАЗИНИТЕ?

  • 3 796
  • 94
http://curious.actualno.com/news_165964.html.А вие какво предпочитате?
Виж целия пост
# 1
Секс естествено, но аз не съм жена.
Виж целия пост
# 2
Секс. Но от пазаруване понякога имам по-голяма нужда. Как да го обясня то е все едно между яденето и пиенето да избирам...
Виж целия пост
# 3
Нека, милите. Нека пазаруват. По-добре да пазаруват, отколкото да се множат.
Виж целия пост
# 4
Магазините-е Laughing
Виж целия пост
# 5
Но повечето жени предпочитат шляенето по магазините,отколкото един хубав секс.Тук се замислям,че може би секса при тях не струва.От тук пък следва,че доста голям процент от жените не правят качествен секс и ходят незадоволени newsm78.Леле.....
Виж целия пост
# 6
секс
Виж целия пост
# 7
Секс, двете неща са ми несравними.
Виж целия пост
# 8
Секс  разбира се   Peace, не обичам   да   пазарувам ,въпреки   че  го  правя  постоянно  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Секс. За да съм тонизирана и в добро настроение докато обикалям по магазините  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
секс И обиколка по магазините
Виж целия пост
# 11
Шопинг, за да има секс.
Виж целия пост
# 12
Жестоко е да подлагаш една жена на такъв кръстопът.Бърз,изправен и задъхан оргазъм,за да има време за шопинг.
Виж целия пост
# 13
СЕКС!
Не обичам да ходя по магазините, нямам нерви да обикалям, но пък интернет пазаруването или въобще харченето на пари ми е любимо.Преди време някъде четох, че постоянното шляене по магазините е признак на незадоволеност при жените, но малко се съмнявам да е вярно
Виж целия пост
# 14
Жестоко е да подлагаш една жена на такъв кръстопът.Бърз,изправен и задъхан оргазъм,за да има време за шопинг.
Шанел, перфектно казано, иначе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия