Пак въпрос за туй класиране в детските градини?

  • 685
  • 6
Сега като разглеждах списъците, ми нарави впе4атление, 4е има деца, които са класирани в няколко детски градини.
А нали уж ако някой е приет на първо класиране с първо желание, автомати4но му отпадат следващите кандидатствания..... Или нещо не съм разбрала правилно  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не е възможно да има  едно и също дете класирано  в няколко детски градини.
Виж целия пост
# 2
Няма начин едно дете да е класирано в повече от едно ДЗ, но може да е в листа на чакащите в много градини. Да не би да си видяла че е класирано на едно място и чака на още няколко, това е съвсем нормално, ако чакащите места са му по - желани градини. Кажи къде си видяла класирано дете в повече от една градина
Виж целия пост
# 3
А нали уж ако някой е приет на първо класиране с първо желание, автомати4но му отпадат следващите кандидатствания..... Или нещо не съм разбрала правилно  newsm78


Това е така, но от къде знаеш кое е първото желание на някой  newsm78
Виж целия пост
# 4
Естествено, 4е не знам кое е първо желание на някой.... Simple Smile
Сега погледнах, 4е в една от градините са публикували само списък на 4акащите и съм се подвела 4е е списък на класираните.
наистина децата са класирани в една градина, а в други 1 или 2 са в списъка на 4акащите.....
Грешката е моя...  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 5
Не е възможно да има  едно и също дете класирано  в няколко детски градини.
Peace


Примерно малчо  е приет във втората ясла(поред) която съм писала а за първата е резерва №13 , аз естествено не "рискувах" да чакам място за първата ясла и веднага  си го записах в тази която е притет от раз  Wink
Виж целия пост
# 6
Знаете коя е подходящата тема ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия