Студен чай натрови дете

  • 5 279
  • 35
Цитат
Четиригодишно момченце е настанено в болнично заведение, след като е било натровено от студен чай на фирма "Кристал" ООД, закупен от хранителната верига "Кауфланд". По първоначална информация детето е натровено и с изгорена трахея, след като при отваряне на бутилката е имало мирис на бензин. По случая е образувано наказателно производство по член 350 от НК срещу неизвестен извършител. Разпоредено е компетентните органи ХЕИ и РИОКОЗ да извършат проверка по случая. Назначена е експертиза на веществото в шишето със студен чай, а след заключението ще бъде направено и медицинска експертиза на пострадалото дете. Партидата от чая е изтеглена от магазинната мрежа.
Направо нямам думи, докога ще продължава този произвол?
Виж целия пост
# 1
Наистина е отвратително и подсъдно за тези които го предлагат на пазара .
Горкото дете!
Но мисля ,че темата ти не е за тука.
Виж целия пост
# 2
Жалко за детето  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Направо нямам думи, докога ще продължава този произвол?

Добър въпрос, но честно казано без отговор!
Виж целия пост
# 4
При отваряне на бутилката е имало мирис на бензин и детето все пак е пило?
Виж целия пост
# 5
Направо нямам думи, докога ще продължава този произвол?
  33uu
Както винаги ще е глас в пустиня! Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
При отваряне на бутилката е имало мирис на бензин и детето все пак е пило?

И на мен това ми направи впечатление  newsm78
Виж целия пост
# 7
При отваряне на бутилката е имало мирис на бензин и детето все пак е пило?

И на мен това ми направи впечатление  newsm78
Детето е на 4 години все пак! Може да му е било странна миризмата, но те са любопитни. Много ми е мъчно за детето - дано няма трайни последици от тази случка!
Дано се намерят виновните и понесат отговорността си!
Виж целия пост
# 8
При отваряне на бутилката е имало мирис на бензин и детето все пак е пило?

И на мен това ми направи впечатление  newsm78

Боже Господи  ooooh! какво чудно има?!?!
Аз съм изпивала чаша с олио на 12 години бях
Виж целия пост
# 9
Олеле, горкото детенце...
Виж целия пост
# 10
Вече сериозно се притеснявам....
Какво ли купувам на децата си? Rolling Eyes
А трябва ли да пробвам всяко едно нещо което им купя, за да не пострадат те? Rolling Eyes

Жалко за малкото детенце.
Виж целия пост
# 11
Вече сериозно се притеснявам....

И аз.Жалко за детето.
Виж целия пост
# 12
Мирис на бензин не е описание, което би дало 4 г. дете, учудващо е къде е блял описващия мириса...
 
Виж целия пост
# 13
Мирис на бензин не е описание, което би дало 4 г. дете, учудващо е къде е блял описващия мириса...
 
Цитат
Четиригодишно момченце се е натровило от студен чай на фирма "Кристал вода 1" ООД, закупен от хранителната верига "Кауфланд" в жк "Младост" в събота. Момчето се е почувствало зле още вечерта в събота след като изпило част от чая. Оплаквало се е от болки в корема и е повърнало, след което нямало особени оплаквания. Родителите му го завели на преглед в понеделник, след като помирисали съдържанието на бутилката от чая, чието количество не било изпито до край.

Според бащата на момчето Тинчо Тинчев имало силна миризма, "но аз не съм химик и не мога да определя точно на какво миришеше", каза той пред БГНЕС.

И аз се чудя де е блял бащата. И аз не съм химик, но знам как мирише бензина например.

Жалко за детето.
Виж целия пост
# 14
Горките родители,и горкото дете!За това внимавам какво купувам от въпросният магазин,след като намерихме компания дърти,гнусни,зелени мухи в 1 салам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия