Въпрос към мамите от Пловдив...

  • 1 823
  • 5
...относно доц.Радка Кирчева.
Питам от името на една моя приятелка/sory/ Embarassed,но тя няма достъп до нета и ме помоли да потърся малко инфо за докторката...та въпроса ми е следният:
Какви са отзивите ви от леченията,които прилага доц.Кирчева?/ако има хора които са забременяли след прилагането на нейното лечение/....ще ви бъда много благодарна за всяко инфо HugПриятелката ми се смята за безнадежден случай..а е още млада едва на 24г.Само да допълня,че преди 5г.тя забременя ,направиха сватба и свекърва и беше причината да махне бебето...НАПРАВО НАСТОЯВАШЕ...КРЕщЕшЕ,не били подготвени,синът и войник,булката бременна..и така аборт.Сега се почна ходене по мъките...искам да и помогна с нещо...толкова ми е жал за нея Cry

Предварително ви благодаря от нейно име!!!
Виж целия пост
# 1
тази Кирчева, не беше ли една, която лекува с някакви измислени билки с недоказан последствен ефект?!
Виж целия пост
# 2
Мисля,че е същата...дала на приятелката ми разни билки да пие.Тя горката взе да и става вече лошо и от няколко дни повръща.Отначало тя си направи тест,но се оказа отрицателен...значи има нещо съмнително в тези билки или незнам.... Thinkingта затова се обърнах към вас за повече инфо за лечителката.
Виж целия пост
# 3
...относно доц.Радка Кирчева.
Питам от името на една моя приятелка/sory/ Embarassed,но тя няма достъп до нета и ме помоли да потърся малко инфо за докторката...та въпроса ми е следният:
Какви са отзивите ви от леченията,които прилага доц.Кирчева?/ако има хора които са забременяли след прилагането на нейното лечение/....ще ви бъда много благодарна за всяко инфо HugПриятелката ми се смята за безнадежден случай..а е още млада едва на 24г.Само да допълня,че преди 5г.тя забременя ,направиха сватба и свекърва и беше причината да махне бебето...НАПРАВО НАСТОЯВАШЕ...КРЕщЕшЕ,не били подготвени,синът и войник,булката бременна..и така аборт.Сега се почна ходене по мъките...искам да и помогна с нещо...толкова ми е жал за нея Cry

Предварително ви благодаря от нейно име!!!

нямам личен опит, но доста теми съм срещала за тая "лекарка" - предимно отрицателни.
защо не посъветваш момичето, щом е от Пловдив, да се свърже с Мели и д-р Даскалов - поне за един разговор. ще й помогнеш много, много повече, отколкото ако събираш информация за билкари и знахари.

стерилитет с билки не се лекува особено добре.
Виж целия пост
# 4
Твойта приятелка да вземе да иде на гинеколог да я лекува! Да си пуснат една спермограма, едни хормони.... и каквото трябва там още. Иначе разправят, че била помагала, ама разправят и че не помагала. Така че...
Аз си мисля, че помага на тези, които нямат проблеми а всичко е в главата им.
Виж целия пост
# 5
Според нея вече всичко е направено;хормонални изследвания,спермограма...и др.и др...затова са потърсили помощ от нетрадиционната медицина..знам ли какво им е Sad
и да добавя,че сме от северна Б-я,затова се обърнах към всички от Пловдив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия