Не е ли лудост?

  • 738
  • 4
Здравейте момиЧета,
Тоzи месец имах операция zа отстраняване на миома, т.е.напълно е невъzможно да съм бременна. Mr. Green
Това обаЧе иzобЩо не ми преЧи да си откривам всевъzможни симптоми и да си каzвам а не може ли овулацията да е била по рано, не може ли .... Едва ли не не може ли да е станало Чудо...
Та мисълта ми е не е ли това лудост? ЗаЩо се самоиzмъЧваме така? (Знам Че има и други като мен)
Таzи тема сигурно е Често обсъждана но не можах да се сдържа Embarassed
Виж целия пост
# 1
Пълна лудост си е Simple Smile

Лично аз обаче не мога да избегна тази лудост.
Колко пъти съм си откривала симптоми, не е истина .... Simple Smile Надявам се обаче този месец, да прескоча тази фаза. По лични причини отлагаме бебеправенто за около 2-3 месеца, така че бременност ще е невъзможно да настъпи. Да видим дали пък случайно след около 15 дена ще се "появят" познатите симптоми. Wink Simple Smile

Не знам дали съм го чела или чувала някъде (или съм си го сътворила) ама на това аз му викам психологическа бременност. За съжаление си иставам с нея всеки месец .... Sad
Виж целия пост
# 2
Мими,
Не си единствената, която си вношаваш призанаци на бременност.  Embarassed От прекалено много надежди и желание за бебе или от нещо друго, аз си вношавам неволно  Embarassed такива неща 1-2 дни преди да ми дойде лелката / не ми се пуши, гадими се, гърдите ми са напрегнати и т.н/. Може би прекалено много ми се иска да видя двете чертички и да им се зарадвам. Наляга ме бясна мъка, когато ми дойде, плача и се моля, следващият месец да ми се сбъне най - съкровенното желание, което имам - искам  newsm30. И пак започвам да чакам с надежда ..., но ови.  Cry
И най - странното е, че въпреки че си меря БТ и виждам, че нямам ову и питам непрекъснато момичетата да ми видят графиката и ми казват, че нямам ову и аз патицата пак се надявам да е станало Cry Shocked , и пак си вношавам.

Пожелавам ти, скоро признаците ти да стана реали, а не вношение! Успех  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 3
Този месец ми ставаше често лошо,дори повръщах,виеши ми се свят,имах сърцебиене и т.н,сещаш се какво си мислех,но уви дойде ми даже 2 дена по-рано,направо се поболях от рев и мъка,но сега вече КРАЙ-няма да се поддавам на самовнушение,защото страданието е жестоко-разбирам те напълно и ти пращам малко цветя,за настроение  bouquet
Виж целия пост
# 4
Всички сме така. Голяма гадост!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия