Intrepid travel

  • 644
  • 7
Някой ползвал ли е услугите на тази фирма?
http://www.intrepidtravel.com/ourtrips/
Вчера получих по пощата каталога им за Африка заедно с DVD. Меко казано, впечатлена съм. Това, което не ми стана ясно е как се стига до самата дестинация. В смисъл купувам си самолетен билет и пристигам в съответния град, където започва трипа или се пътува заедно с цялата група? Ако някой с по-добри познания по английски език ме просветли ще съм много благодарна. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала и аз за тази агенция... ама я ряздуй какво точно предлагат за Африка?

Спомням си като ученичка бях страшно впечатлена от една екскурзия в Африка, която се организираше от немски туроператори и се казваше по гръбнака на Африка  Peace Програмата беше божествена, а имаше и ограничения за възраст - от 18 до 45  Mr. Green

сега разгледах сайта  Flutter  леле!!! Наистина много интересни неща, пише че цените са за България, но не ми се вярва да е включен полет. Иначе аз си харесах това Ultimate African Adventure 46 дена хехе дано ...някой ден  Blush

Виж целия пост
# 2
Не съм я чувала, още по-малко ползвала - ето накратко какво предлагат: пътуване в малки групи, с опитни гидове, наблягат на приключенията и културата във всяка дестинация, а не на лукса, отсяда се в малки/семейни  непретенцизони хотели. Предлгат различни видове пътувания в зависимост от това какво търсиш и как пътуваш - сам, с деца и т.н.Групите се сформират с хора от цял свят,затова си мисля,че тръгваш сам,стигаш дестинацията и там се събираш с останалите.Добра идея,ако искаш хем някой да ти го организира,хем да е различно от пакетните почивки.Цените ще погледна след малко.
За мен лично не е особено вълнуващо.Аз така или иначе винаги сама си организирам всичко.Но могат да се вземат идеи за пътешествия,защото организаторите те водят по места встрани от традиционните туристически такива,самите те са пътували много и знаят какво да предложат на клиентите си.
Не видях да имат представителство в Бг,но и няма нужда - по интернет може да се уреди всичко.
Виж целия пост
# 3
И аз не намерих представителство в Б-я, пък и както казваш няма нужда от него. И аз  предположих, че сам стигаш до дестинацията и от там се събираш с групата. Предложенията наистина са много интересни, особено тези в Африка. Доколкото разбирам, при по-дългите дестинации, няма вътрешни полети, а транспорта е обикновено с камион или минибус. Част от настаняването е на къмпинг, но не ми е ясно това палатки ли са или така наречените лоджи /или това е едно и също/
Виж целия пост
# 4
Сигурна съм,че опреш ли до резервация, ще ти дадат пълни обяснения.Сайта им е много обстоятелствен и предполагам,че са добри в комуникацията. Вероятно биха ти съдействали за полет до началната точка на пътешествието,но всичко опира до парите в крайна сметка.
Че са интересни спор няма.Придвижването вътре в страната става както е най-евтино и екзотично, вкл. с камили и магарета Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ееее, ама какви са тези африкански идеи сегааа..... Не ме разстройвайте, моля ви!!  Twisted Evil  Crazy
Виж целия пост
# 6
Ееее, Пина, стига де.Малко да си помечтаем, да попътуваме виртуално.Ти нали ще ходиш в Африка (макар и северна),нямаш основание за оплакване!  bouquet
Виж целия пост
# 7
имам, имам.....  Crazy  цяла Африка искам да обиколя аз, пък тя е скъпа дестинация, напук на всичката беднотия там...  Ооххх, тъй ми се пътува! Иде ми да хукна, та да се не върна....  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия