как се оправят много сухи кожички около ноктите?

  • 10 579
  • 16
много са ми сухи и твърди,мажа се с кремове,омекотител за кожички,но ефект няма.
Как се справяте с подобен проблем?
Виж целия пост
# 1
Питай в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297689.0
Виж целия пост
# 2
много са ми сухи и твърди,мажа се с кремове,омекотител за кожички,но ефект няма.
Как се справяте с подобен проблем?
Използвай масло за нокти. Има такива на Стар Нейлз, има и на Икаров. Нанася се еждневно, сутрин и вечер.
Виж целия пост
# 3
И от мен един глас за маслото на Икаров. Изнервящо е използването му, но резултатът е много добър. Peace
Виж целия пост
# 4
И аз имам същият проблем, така че ще следя темата
Виж целия пост
# 5
има много масла за нокти  Rolling Eyes това на Икаров е хубаво  Peace
Виж целия пост
# 6
има много масла за нокти  Rolling Eyes това на Икаров е хубаво  Peace
Аз лично това съм го използвала, но ефект върху кожичките нямаше никакъв. В темата за Буржоа една съфорумка спомена за някакъв продукт с ролчица, който се маже по кожичките. Ще се огледам за него.
Виж целия пост
# 7
Аз ги мажа с вазелин.
Виж целия пост
# 8
с ножичка
Виж целия пост
# 9
има много масла за нокти  Rolling Eyes това на Икаров е хубаво  Peace
Аз лично това съм го използвала, но ефект върху кожичките нямаше никакъв. В темата за Буржоа една съфорумка спомена за някакъв продукт с ролчица, който се маже по кожичките. Ще се огледам за него.
Ако кожата ти като цяло е суха - няма да се оправи. Маслото за нокти трябва да го използваш постоянно, както крема за ръце например. Но няма да намериш продукт, който ще ти реши проблема форевър. Grinning
Виж целия пост
# 10
Ползвам масло за кожички на Mavala, а понякога ги мажа и с чист глицерин
Виж целия пост
# 11
имам въпрос.....чиниите с голи ръце ли ги миете newsm78 ако е така мисля че е време да започнете да ползвате ръкавици.... Peace....аз откакто се помня мия чиниите така ....един път се скъсаха и забравих да си купя два дена мих с голи ръце ....после ми трябваше една седмица за да оправя пораженията #Cussing out...не само кожички ми ноктите се изчупочупиха а лака да не говорим.... Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Аз ги мия без ръкавици, затова и ръцете ми са в ужасно състояние, но така и не можах да свикна да мия с ръкавици. Адски ми е неудобно  Confused
Виж целия пост
# 13
и на мен ми е мн неудобно да мия с ръкавици  1dishes  но за да са в добро състояние ръцете трябва да се полагат ежедневно грижи за тях  Peace
Виж целия пост
# 14
джей и станиславчето....като си помислите кое по добре да ви е малко неудобно в къщи докато миете чинии newsm78 или да ви е неудобно през целия ден и да си криете ръцете по джобовете Mr. Green
и на мен в началото ми беше трудно нооо както всяко начало свикнах и с това..и сега мога да кажа че ги чувствам като втора кожа без тях не мога пък и съм мноого доволна накрая лака ми седи по цяла седмица в чудесно състояние..и маникюрчетата красиви и чинийките измити....  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия