топ4ета с маскарпоне

  • 3 796
  • 20
топ4ета с маскарпоне
         
1 пакет бисквити смиламе на трохи и прибавяме 100 гр. маскарпоне,смесваме добре и правим топ4ета-оставяме ги 30 мин в хладилник да стегнат.Разтопяваме 1 бял шоколад в МВ и овалваме топ4етата в него.  
*Бързо,лесно и вкусно(аз бях изненадана от вкусния резултат,за6тото маскарпонето не ми се връзваше много тук,но са невероятно сладки и вкусни).Ако ниакои иска може да си добави смлени ядки или една цяла в средата,аз забравих,но следва6тия път 6те сложа.  
Виж целия пост
# 1
enamorada благодаря за идеята  bouquet  наистина изглеждат  вкусно , много лесни и бързи за изпълнение в неделя баткото има рожден ден ще ги направя на всяка цена може и с кафяв шоколад да се направят или да сложа в белия шоколад някаква сладкарска боя и да направя различни цветове  Peace Какво ще кажеш?
Виж целия пост
# 2
madagaskar  даваш една 4удесна идея-не се бях сетила,4е може да се оцвети белия шоколад.Да ти e жив и здрав баткото и да покаже6 после резултата.
Виж целия пост
# 3
madagaskar  даваш една 4удесна идея-не се бях сетила,4е може да се оцвети белия шоколад.Да ти e жив и здрав баткото и да покаже6 после резултата.
  bouquet
Виж целия пост
# 4
Подбутвам си темата,защото пове4е хора трябва да видят тези толкова хубави топ4ета.Да не ви плаши това,4е са с маскарпоне,то не се усещта и вкуса е невероятен,наистина трябва да се опитат.
Виж целия пост
# 5
Enamorada, а какви бисквити използваш или няма значение?
Виж целия пост
# 6
Ще пробвам, но си мисля да са в два варианта - шоколадови бисквити и бял шоколад и бели бисквити и тъмен шоколад.
Виж целия пост
# 7
да се включа и аз Wink

може да добавите захаросани портокалови корички, много вървят на маскарпонето  Peace

Виж целия пост
# 8
Моми4ета идеите ви са 4удесни,аз ниамах време да експериментирам,направих ги така както бяха дадени в оригинала на рецептата.Разбира се,4е може да се правят всякакви експерименти.Аз използвах едни бисквитки малки и кръгли,казват се орео,но със всякакви други пак 6те се полу4и 4удесен резултат.И ако ниакои се усмели да ги изпробва да покаже резултата после,да се порадваме вси4ки заедно на него.
Виж целия пост
# 9
енаморада страхотна рецепта днес имам рожден ден и сте ги направя изглеждат превазходно
Виж целия пост
# 10
енаморада страхотна рецепта днес имам рожден ден и сте ги направя изглеждат превазходно
Мили4ка 4естит рожден ден,и много се радвам,4е си се спряла на тези топ4ета.Ниама да съжалиаваш уверявам те.И после 4акаме снимки от рожденния ден.
Виж целия пост
# 11
Чудесни !!! А дали ще станат с крема сирене , че нямам маскарпоне  newsm78 и да попитам за 100 гр маскарпоне колко грама е пакетчето бисквити ?
Виж целия пост
# 12
Отивам за маскарпоне  Heart Eyes. Само къде ще намеря портокалови корички?
Виж целия пост
# 13
А задължително ли шоколада е бял?  Дали ще стане и с нормален млечен?  Thinking
Виж целия пост
# 14
Не ни6то не е задължително в тази рецепта,можете да сменяте каквито шоколади си искате,вътре може да се слагат ядки и въоб6те каквото ви хрумне,но не може да се смени маскарпонето,за6тото то4но то прави вкуса им неповторим.Естественно.4е с крема сирене съ6то 6те станат топ4ета,но ниама да са това,което аз ви предлагам.Поздрави.
Аrmelina какво стана с рожденния ден,6те гледаме ли снимки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия