Какъв подарък?

  • 920
  • 7
Мой познат наскоро ще прави тържествено представяне на книгата, която е написал. Бих искала да му подаря нещо по този случай. Как мислите, какъв подарък е подходящ?
Виж целия пост
# 1
На каква тематика е книгата?
Виж целия пост
# 2
покрай мой роднина съм била в тази ситуация.най- големия подарък за автора е да се купи от книгата и да се помоли за личен автограф, посвещение от автора
Виж целия пост
# 3
покрай мой роднина съм била в тази ситуация.най- големия подарък за автора е да се купи от книгата и да се помоли за личен автограф, посвещение от автора

Абсолютно достатъчно е и според мен.
Виж целия пост
# 4
покрай мой роднина съм била в тази ситуация.най- големия подарък за автора е да се купи от книгата и да се помоли за личен автограф, посвещение от автора
Само, че не беше на роднина, а на приятелка.
Аз лично занесох само цветя.
Виж целия пост
# 5
покрай мой роднина съм била в тази ситуация.най- големия подарък за автора е да се купи от книгата и да се помоли за личен автограф, посвещение от автора

аз бих му подарила и луксозна химикалка (гравирана)+ същото от цитата
Виж целия пост
# 6
Книгата е научна. Благодаря за отговорите! Момичета, интересно, но и аз мислех точно като вас. Книга с автограф ще си взема, защото и аз работя в същата област. Мислех да подаря и химикалка с пожелание да напише още много книги.  Joy Но се чудех дали е достатъчно.
Виж целия пост
# 7
 Joy не мога да повярвам.5-6 единомишленици.не може да бъде.направо да идваме на представянето.ще изкупим тиража. smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия