помощ! ухапа я оса

  • 516
  • 6
моля, кажете какво да правя, засега съм и направила компрес с оцет
по ръчичката е ухапана
скъсва се да реве
Виж целия пост
# 1
Само за оцета знам! Скоро ще и мине не се притеснявай! Наблюдавай я да не и се подуе езика и да не почне да вдига Т! Най-добре се обади в бърза помощ и ги питай тях какво да правиш!
Виж целия пост
# 2
Мисля че можеш да я намажеш с фенистил гел, а също и да и дадеш фенистил на капки, ако се подуе и я боли, или сърби. Подува ли се? Как реагира детето, някакви симптоми?
В тежки случаи се бие урбазон, но ти все пак пиши как е в момента, къде е ухапана?
Виж целия пост
# 3
моля, кажете какво да правя, засега съм и направила компрес с оцет
по ръчичката е ухапана
скъсва се да реве

Ужас, за съжаление незнам как да ти помогна, но мисля че трябва да се консултираш с лекар поради опасността от реакция на организма към жилото като задух и т.н.
Виж целия пост
# 4
Ами поду се - колкото 50 стотинки, мейду палеца и показалеца и пръстчетата. Нахрани се и заспа засега. Зеъннахме и на педито и тя каза панадол и витамин С да и дадем.
Виж целия пост
# 5
Хубава, че се е успокоило детето  Laughing
Чудя се защо да даваш панадол след като нямате Т, за вит С - супер, лошо няма  Laughing
Бързо да ви мине  Laughing
Виж целия пост
# 6
Значи- няма страшно- успокой се! Подуло се е малко- това е норм. реакция . Аз все пак бих намазала с фенистил ръчичката, особено сега/ докато спи/. Панадола е добре, дава се , защото орг. може да реагира на ужилването- Вико когато го ужили също пи панадол, мазахме с фенистила и капки пи и се оправи за 2 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия