Момиченцето ми си играе само с колички, да се притеснявам ли?

  • 2 705
  • 60
Ами ние сме на 1.4г., но като види количка в магазина или камионче направо пощурява докато не й го купя. В нас имаме вече няколко, които отмъкна на племенника ми. Има и кукли и други играчки, но не ги признава. Вече започвам да се притеснявам, има ли и други такива деца?
Виж целия пост
# 1
Аз бях такова дете Whistling Имах 2 или 3 кукли, които така си и стояха, а аз си играех с камиони, пистолети и под. А сега съм горе-долу нормална, така че не се притеснявай особено.
Синът ми пък вкъщи си играе с колички, камиончета и т.н., но на площадката пощурява по куклите ("бебетата") на момиченцата и бебешките им колички. Интересно му е - играе си. Изобщо не мисля, че има нещо нередно в това.
Виж целия пост
# 2
Има, има. Малката племенница \почети на 3г\ на мъжа ми пък е луда по пистолети, автомати и тнт.
Редовно си играят със свекъра:
-Па-па, падай умрял си...., я да видя, кръв имаш ли Crazy
Виж целия пост
# 3
спокойно! може пък да отглеждаш един бъдещ инженер  Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз също бях такова дете-имах само пушки,пистолети,самолетчета и много,много колички.Не знам какво точно те притеснява,но ако е това което притеснява мамите на момченца,които пък предпочитат да си играят с кукли(имам такива познати),аз съм жив пример,че не е вярно,т.е. хетеросесуална съм,омъжена и живот и здраве юли месец ще бъда и мама. Hug
Не се тревожи,сигурна съм че няма защо! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 5
Няма й нищо...  Peace

само синът ми да не иска барби, че направо...  Crazy
Виж целия пост
# 6
само синът ми да не иска барби, че направо...  Crazy
бе то ти може да не Crazy, ама виж таткото със сигурност ще е  Shocked #Crazy
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 7
няма нищо и моята принцеса пощурява по камионите на батко си  Hug
Виж целия пост
# 8
Мойта мома също си играеше с камиончета и подобни, но сега вече е голямичка не виждам никакъв проблем в сексуалната й ориентация. Така че споко да си играе с каквото си иска. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 9
моя милост и до ден днешен предпочита да играе мач,вместо на някоя женска игра Mr. Green
що е кукла зная от другите момичета
Виж целия пост
# 10
Ооо, я спокойно! Това да са ти кахърите! Добре си е детето, да е живо и здраво! Нека си играе колкото си иска с камиончета. Не бой се, като стане на 3, само кукли и балетни рокли ще иска.
Виж целия пост
# 11
И аз като малка съм си играла само с камиони,пистолети и други такива.Куклите който имах прибирах под леглото,нищо ми няма.Сега ще видим щерката дали ще прилича на майка си.Майка ми никога не ме е спирала и винаги ми е купувала такива играчки, така че не се притеснявай остави детето на мира.
Виж целия пост
# 12
Не се притеснявай. И аз си играех с такива неща, пък сега съм си съвсем нормална. Wink
Виж целия пост
# 13
само синът ми да не иска барби, че направо...  Crazy
бе то ти може да не Crazy, ама виж таткото със сигурност ще е  Shocked #Crazy
 Joy Joy Joy
Хаххахаха  Joy



Момичетата по-горе са ти отговорили т.е. че нямаш място за притеснение  Peace
Виж целия пост
# 14
Едва ли има нещо притеснително. Като бях малка си играех само с мечки, автомати, пистолети и коли. Куклите седяха за украса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия