Лекувал ли е някой екзема с класическа хомеопатия?

  • 2 235
  • 2
Здравейте, бих искала да получа информация дали някой от Вас е лекувал екзема с класическа хомеопатия. Надявам се да споделите някой подробности, ако сте лекували - успяхте ли да я излекувате; колко време Ви отне; преди да минете към лечението с хомеопатия пробвахте ли лечение с класическа медицина и какъв беше резултата от лечението; след излекуването появявала ли се е екземата отново при Вас.
Задавам толкова много въпроси, защото мой близък има такава екзема и лечението й е доста трудно и упорито. За сега няма голям ефект. Аз лично мисля, че с класическата хомеопатия има по-голям шанс за излекуване, но той не е много съгласен с мен, и поради факта, че ефекта е много бавен, иска да мине отново към класическата медицина, което според мен ще бъде голяма грешка.
Благодаря, предварително!
Виж целия пост
# 1
Моят син беше излекуван с хомеопатия от херпес на лицето. Имаше огромна рана на бузката, която вследствие" адекватното" лечение на кожните доктори, се пренесе и върху другата страна на лицето.. Всеки си слагаше неговите си диагнози и на мен най-накрая ми писна и отидох при хомеопат ( в интерес на истината обаче , това беше и първия доктор, към когото се обърнах ,но и той не постави точна диагноза и нямаше ефект от лечението). Втория път, след по обстойно обсъждане и преразглеждане бе поставено правилно лечение и ефекта беше видим след 1-2 приема на назначеното лекарство. Цялото лечение трая около година.
Ако намерите добър хомеопат, който да ви назначи правилното лекарство, ще видите положителния резултат  Simple Smile. Успех!
Виж целия пост
# 2
tuti03, просто опитайте, желая ви късмет и успех! Всеки човек е различен, дори и да има - или да няма - излекувани, ще разберете дали помага като опитате! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия