Пак за детските кухни.

  • 2 387
  • 40

Анкета

Каква детска кухня използвате (и сте доволни от нея) ?

Опции:

Здравейте, знам че има доста теми по въпроса, но тъй като ми предстои избор на детска кухня, ми се иска да получа по- систематизирана информация. Целта на тази анкета, е да се видят нагледно, в една тема предпочитанията на майките ( май по- точно казано е на бебетата  Laughing).
Предварително ви благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 1
Здравей!Ние сме на Джуниер меню и по не засега малката още я харесва.В самото начало бях адски доволна,но напоследък нещо не ми харесва как готвят.Незнам на какво се дължи това.А и другото ,което е не се знае дали твоето дете ще я хареса,все пак си до вкус.Имам много познати ,които са записвали децата си но те не я харесват,така че незнам как вие ще  реагирате на тази кухня.Желая ви успех в избора на кухнята!
Виж целия пост
# 2
Гласувах с "държавна", макар че кухнята, от която взимах храна всъщност беше общинска.
Виж целия пост
# 3
"държавна" - тук нямаме частна  ooooh!  малката се отказа от кухнята и сега и готвя сама  Peace
Виж целия пост
# 4
ъъъ що няма отговор готвим двамата с тати?  newsm78   chef   bouquet
Виж целия пост
# 5
Държавна, на Тича, доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 6
Частна  PeaceОт няколко седмици спрях да му готвя аз и го записах.Доволна съм.
Виж целия пост
# 7
Държавна, на Аспарух. Много съм доволна (изобщо не очаквах, че ще готвят вкусно и разнообразно). Единствено със следобедните закуски има лек проблем - синът ми не ги харесва много, но и педито ми каза, че по принцип децата не били големи фенове на тези кремчета.
Виж целия пост
# 8
 Държавна, от свое има ще почна да вземам от другата седмица, но моя приятелка ми дава по няколко бурканчета и малката харесва как е сготвено, за Люлинската кухня става дума Peace
Виж целия пост
# 9
ъъъ що няма отговор готвим двамата с тати?  newsm78   chef   bouquet

Защото този път темата е само за детските кухни.
Виж целия пост
# 10
Държавна. Малката яде, всичко. Харесва и.
Виж целия пост
# 11
В малкото време което взимах храна беше от държавна кухня.Сега и готвя.
Виж целия пост
# 12
Държавна, долу-горе ми харесва- когато не загарят млякото за кремчетата. Иначе супите са с еднакъв вкус, но  малчо трябва да свиква, че от септември е на ясла и нямам избор Sad
Виж целия пост
# 13
Частна,на Джуниър.Всичко си изяжда,доволна съм
Виж целия пост
# 14
Държавната за сега! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия