Урррррррааааа, напъхах се в добрите стари дънки...

  • 2 498
  • 40
Урррррррааааа, напъхах се в добрите стари дънки - любимите ми от времето преди да забременея. Е, малко са ми поопънати, но ми стоят достатъчно добре за да се покажа и навън с тях и се чувствам страхотно. За стравнение ще кажа, че когато започнах с отслабването не можех да ги вдигна по - нагоре от средата на бедрата...Приличах на хипопотам Embarassed Embarassed Embarassed Малко дълги блузки трябва да им слагам защото тумбака още не е изчезнал съвсем Embarassed, а те са с ниска талия, но работя и по този въпрос Wink. На всички мами, които се опитват да отслабнат ще кажа да не се отчайват. Усещането да се видиш отново във форма е страхотно и си заслужава всичките усилия, глад и упражнения и  въобще целия зор. Успех!!!
Виж целия пост
# 1
Честито Лили! Laughing Дай боже всеки му такъв успех Wink
Виж целия пост
# 2
Честито! Grinning Знам точно как се чувстваш! Усещането е невероятно, нали Flutter
Виж целия пост
# 3
Здравей Лили,

Поздравления за успеха!

Би ли споделила ако е удобно какво ти костваше това отслабване - колко диети, колко пъти си ги повтаряла.

Благодаря ти.
Виж целия пост
# 4
Честито Lilly ,
и аз наскоро усетих това щастие. Пожелавам ти да успееш да задържиш мечтаните килограми Sunglasses

Виж целия пост
# 5
Памела Андерсън Laughing
Виж целия пост
# 6
Браво Лилинка, страхотно е, нали? И аz вече го правя тоzи номер с дрешките от преди да спра цигарите (пълнеенето тръгна от тогава) и много се кефя. От как съм отслабнала не пропускам седмица беz да си купя нови дрешки, които са съвсем миниатюрни и, макар да си давам сметка, че ако кача и 2 кила и ще ми стоят кофти, аz си ги купувам. Това поне ще ми поддържа стимула поне до края на лятото да съм в нормални килограми.  Grinning
Вчера се zапасих и с половинки бански и от другата седмица се каня да щурмувам Бг плажовете. Дано само е хубаво времето  Praynig Hug
Виж целия пост
# 7
ей, супер Grinning честито и блазе ти  smile3501
Виж целия пост
# 8

Не е нужно да си Памела Андерсън, zа да се харесваш и да се чувстваш добре в кожата си  Naughty
Виж целия пост
# 9
Честито Lilly Grinning, благородно ти завиждам. Embarassed

Не е нужно да си Памела Андерсън, zа да се харесваш и да се чувстваш добре в кожата си  Naughty
newsm62 newsm62 newsm62
Сериозно ли е Памела Андерсън? Не мога да повярвам Shocked! smile3555
Виж целия пост
# 10
честитоооо!
Виж целия пост
# 11
Браво на теб!!! Само така. Ще видиш как след някой и друг ден няма да са поопънати! newsm10
Виж целия пост
# 12
БРАВО!!!
Разхождай гордо новото тяло Wink!
Виж целия пост
# 13
Поздравления и от мен- явно усилията си заслужават!:)
Виж целия пост
# 14
 newsm74
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия