рентген

  • 952
  • 8
Знае ли някой при рентгенови изследвания на мъжа колко време трябва да се чака преди да се бебебправи?
Виж целия пост
# 1
И аз скоро питах същото и да ти кажа, не получих точен отговор...
От практиката - при нас мисля че нямаше влошаване на резултатите на сп-мата.

Успех!
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, успех и на теб!
Виж целия пост
# 3
Поне един месец изчакайте! Колкото и да е - пак е облъчване.
Виж целия пост
# 4
Знае ли някой при рентгенови изследвания на мъжа колко време трябва да се чака преди да се бебебправи?

Сперматогенезата трае около 77 дни. Така, че най-добре е да се изчака 3 месеца.
Виж целия пост
# 5
Поне един месец изчакайте! Колкото и да е - пак е облъчване.

а не зависи ли все пак какво са облъчвали? ако са снимани бели дробове - какво от това?
Виж целия пост
# 6
Да де Джам, но аз реших, че се отнася за снимка, която е засегнала и таза.
Виж целия пост
# 7
Здравейте отново! Снимката беше на бъбреци и пикочен мехур. Ако трябва да чакаме три месеца направо ми се  newsm45... Лекрите дето правиха снимката нищо не са казали по този въпрос,  и аз не знам вече къде мога да намеря информация. Понякога имам чуството че никога няма да имаме бебе, идва ми да ревна и да не спра
Виж целия пост
# 8
Ееее Сълзичке, ти пък!

И нашата снимка беше т.нар. БУМ - бъбреци и се облъчват тестисите, да не говорим че в Пирогов не ги покриват с нищо! Ама пак ти казвам, нямаме влошаване в сп-та, а я следим редовно, щото сме с мъжки фактор. Моето запитване беше или в Дир-а, или в Зачатие, преди около 3-4 месеца, но никой не каза да има данни, че вреди. В нета нямах време за search.
То какво, жената като си прави цветна снимка на тръбите, това пък колко е вредно ... ама си бебеправи почти от следващия цикъл веднага.
Според мен не спирайте с опитите и не се притеснявай излишно!

Успех! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия