Колко килограма отслабнахте след като проходиха децата ви?

  • 3 294
  • 76
Всеки казва,спокойно като проходи детето ще отслабнеш.Има ли някаква истина в това твърдение и как беше при вас?
Виж целия пост
# 1
3 опция!Аз отслабнах,та яко,чак се стопих.
Виж целия пост
# 2
При мен не се потвърди. Аз от нерви качвам Tired
Виж целия пост
# 3
Не отслабнах. Непрекъснато тичах по него, но...Отслабнах когато тръгнах на работа.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз свалих килограмите от бременността доста преди да проходи детето. След това не съм сваляла още.
Виж целия пост
# 5
Отслабнах преди да проходи. Сега не забелязвам да съм се вталила драстично, пък и не тичам много след нея.
Виж целия пост
# 6
Няма връзка Simple Smile Аз не отслабнах.
Виж целия пост
# 7
1-2 килограма някъде.
Виж целия пост
# 8
Хич и не мърдам  Tired
Виж целия пост
# 9
Малеее дано да не отслабна, че ще изчезна от лицето на земята ooooh!
То сега съм 42-43кг  \по-слаба от колкото преди да забременея\ Crazy
Виж целия пост
# 10
Нямам идея, първите месеци след раждането въобще не ми беше до мерене  и диетки  Crazy
Като спрях да кърмя бях свалила 13 кг (през браменноста бях качила 19-20 кг)
Сега ми остават 2-3 кг до "заветните" 46-47 кг. но не ми е болка за умиране  Wink

Иначе видимо отслабнах  1 година  след раждането  Peace,  все пак при всеки е индивидуално
Виж целия пост
# 11
не отслабнах  Sad
Виж целия пост
# 12
Всеки казва,спокойно като проходи детето ще отслабнеш.Има ли някаква истина в това твърдение и как беше при вас?

 И на мен така ми казват, но аз нямам търпение да я чакам да проходи и съм се хванала с едни диети  ooooh! влязох да раждам 91 кг., излязох от болницата 82кг., а сега съм 65кг. и продължавам с диетата. А ако това с прохождането е вярно... ощееее по-добре Laughing
Виж целия пост
# 13
и аз така
Виж целия пост
# 14
Отслабнах преди да проходи. Сега не забелязвам да съм се вталила драстично, пък и не тичам много след нея.

И аз така  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия