Дали да минем на друго АМ?

  • 704
  • 8
Мамчета моля ви за съвет.От самото раждане сме на Фризолак ( поради липсата на кърма).Бебка го пиеше без проблем.Но от известно време когато пие млякото се стича от устичката.Мислех че проблема е в бибите и затова ги подмених, но си е същото.Дали не харесва вече АМ.Иначе не се мръщи,пие, но след като свършим с храненето лигавника е много мокър и се чудя дали да изчакам още малко или да сменявам АМ  newsm78
Виж целия пост
# 1
Стичането на мляко от устата е в резултат на самия процес на сукане,отколкото на вкуса на млякото.Бебе,което не си харесва млякото директно отказва да го пие,а не да пие с желание и да му се стича от устата.Според мен изобщо не е нужно да сменяш марката АМ.На моята дъщеря така й се стичаше първите 1-2 мес.По-скоро неможеше да насмогне на струята на млякото,въпреки,че бяхме с биберони за новородено.Като позаякна и се осъвършенства,започна да се храни без "фира".Можеш да пробваш други марки биберони,с възможно най-малки дупки.
Виж целия пост
# 2
И аз смятам, че ако не го харесва просто ще откаже да пие! Не сменяй млякото, а бибите - може би?!? Дали не суче по-настървено и дърпа повече!  newsm78
Виж целия пост
# 3
Може би не смогва да гълта и затова тече.Пробвай да смениш бибките.
Виж целия пост
# 4
Не. Това няма нищо общо с млякото, а с биберона. Голяма и е дупката. Не сменяй млякото щом си е добре, че да не си навлечеш главоболия.
Виж целия пост
# 5
Ами ние сме с Авент 0+. Какви по-малки от тези биби да взема?
Виж целия пост
# 6
Смени само биберона,а не млякото
Виж целия пост
# 7
Ами ние сме с Авент 0+. Какви по-малки от тези биби да взема?

Може да пробваш на Нук да много добри от 0 до 6м.Аз съм много доволна от тях и го нямам този проблем иначе със Чико беше по същия начин Peace
Виж целия пост
# 8
Момичетата са ти казали... Не е проблема в млякото, а в бибата... Ако все пак не намериш подходящата биба, няма страшно... важното е това, което бебо яде да му стига, а това което изтича да му е в повече...  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия