Помощ за приятелка в Майчин Дом - София

  • 1 799
  • 25
Здравейте! Имам нужда от вашата помощ. Моя приятелка е родила днес сутринта в Майчин дом - София. Детенцето й е добре, но тя не се чувства ОК.  Cry За съжаление докторите там не й обръщат внимание, а тя каза, че трудно може да диша, защото, когато е раждала, много силно са натискали гръдния й кош... Досега - 12 часа след това, никой не я е прегледал..... Имали са уговорка с докторка, която се оказала не в България точно днес. Не знам защо тя не е помолила някой колега да обърне внимание на младото мамче...  Confused Молбата ми е, ако някой има идея как да й помогнем - да ми каже.  Ще бъда благодарна на всякакви мнения и предложения. Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
За съжаление с нищо не мога да помогна, но от сърце желая мамчето да се възстанови много скоро, а бебчо да продължава да си е все тъй добре.  Praynig
Не може ли таткото да настоява да й се обърне малко внимание? ПОНЕ ДА Я ПРЕГЛЕДАТ...  newsm78
Виж целия пост
# 2
Утре сутринта като минава визитацията при всички положения освен дежурните лекари трябва да минава и завеждащия отделение. Направо да каже на него, въпреки че както описваш ситуацията най-вероятно е просто да са натъртили ребрата.
По-лошият вариант е да има счупено ребро.
Дано да се оправи бързо!
Виж целия пост
# 3
Със сигурност на визитация ще и обърнат внимание!
Аз като родих, на следващия ден ми беше много лошо и извиках дежурните акушерки през нощта. Премериха ми кръвното, температура, но ми се виеше сят и извикаха дежурен лекар някъде отдолу. Не е толкова невъзможно. Там всички са толкова любезни. Да помоли акушерките, не вярвам да и откажат.
Успех, и пиши какво е станало после!


Hug
Виж целия пост
# 4
Варианта за утре е ок и вероятно това и ще се случи, мисълта ми беше дали не може сега да се направи нещо. alina_si, не знам дали там всички са много любезни... (аз лично впечатления оттам нямам) Явно различни пациенти, различни мнения.... Благодаря на всички за бъзите отговори.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Дано днес се чувства по-добре и  докторите да и обърнат внимание
Виж целия пост
# 6
дано по-бързо се оправи майчето
Виж целия пост
# 7
Аз имах същия проблем като раждах сина ми, оказа се натъртени ребра. Задължително да каже на доктора, който е на смяна. Трябва да я прегледат.
Виж целия пост
# 8
Имах подобни болки, които отшумяха сед 24 ч.
Дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 9
И аз не мога да помогна, но се моля майчето да се оправи по-скоро!   Praynig

А защо са тези болки в ребрата, какво са й правили лекарите чак там горе  Confused
Виж целия пост
# 10
Събота и неделя няма визитации май в МД, не съм сигурна. Да настоява акушерката да викне дежурен и ако откаже - бащата да се намеси. Като видят татковците бесни, стават малко по-любезни по болниците.
Виж целия пост
# 11
И при мен го имаше този проблем, секцио бях. Казаха, че и без натискане, пак може да се получи, ако бебето е било разположено така, че да оказва натиск на ребрата и като го извадят се усеща нещо такова, а и налягането спадало, но вече съм забравила какво точно беше обяснението Tired дано няма проблем  Praynig

Събота и неделя няма визитации май в МД, не съм сигурна ...

Мда, лежах за задържане там, в събота ме приеха, няма визитации, няма лекари, само акушерки, прегледаха ме в понеделник следобяд  Tired
Виж целия пост
# 12
Мъжът и да предложи пари на някой доктор, така набързо ще и обърнат внимание  ooooh!
Виж целия пост
# 13
И какво по- точно очакваш да направят жените от форума, че нещо ми се загуби?!  Това е- или настоява с всички сили някой да я прегледа, ако наистина състоянието е тежко, или стиска зъби и чака до утрешната визитация. Предполагам не може да си тръгне и да търси лекар навън.
Виж целия пост
# 14
И какво по- точно очакваш да направят жените от форума, че нещо ми се загуби?! 
Ще се направя, че не съм те прочела.  Wink
На останалите - благодаря за отговорите, днес все още не съм се свързала с нея. Ще пиша, когато имам новини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия